Тендер на виготовлення брендованої продукції для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги в Донецькій та Луганській областях.

Тендер на виготовлення брендованої продукції для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги в Донецькій та Луганській областях.

Тендер на виготовлення брендованої продукції для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги в Донецькій та Луганській областях.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на виготовлення та закупівлю брендованої продукції (світшот з логотипами, брендований зимовий в’язаний набір (шарф та  шапка)). Закупівля буде проведена в рамках реалізації проекту  «Комплексний підхід до вирішення проблем гендерно зумовленого насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України», який фінансує дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ. МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» запроваджує соціальну складову даного проекту.

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

З жовтня 2015 року Українська фундація громадського здоров’я в співпраці з Фондом народонаселення ООН, Міністерством соціальної політики України, місцевими центрами соціальних служб створила та підтримує роботу 39 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги у 9 регіонах України(Дніпропетровська, Запорізька, Харківській та на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей, Київська, Херслнська, Вінницька області та м. Одеса). За роботи з жовтня 2015 року, мобільні бригади виявили та надали допомогу понад 25 000 жінок та членів їх сімей, тільки в 5 Східних регіонах, де реалізувався проект за підтримки Фонду народонаселення ООН.

Інформація про проект:

Проект «Комплексний підхід до вирішення проблем гендерно зумовленого насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України» впроваджується в Донецькій та Луганській області. Проект, фінансований ЮНІСЕФ спрямований на підтримку діяльності 15 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги Донецької та Луганської області, які надають соціально-психологічні послуги потерпілим від насильства. Основні завдання проекту: 1) забезпечення включення цільової групи діти в роботу мобільних бригад психо-соціальної допомоги, які працюють в Донецькій та Луганській областях; 2) проведення тренінгів та навчань для членів мобільних бригад соціально-психологічної допомоги та інших надавачів послуг в регіонах проекту щодо надання послуг дітям , які постраждали від насильства; 3) покращити та забезпечити якісне та комплексне надання соціальних послуг місцевими органами дітям, які постраждали від насильства.

 

Мета тендеру:

Вибір постачальника товару, який буде відповідати вимогам якості та ціновій політиці МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», а саме:

  • Світшот з логотипом: 45 шт.

 

Колір чорний, вишивка на лицевій стороні виробу:

Логотип ЮНІСЕФ

розмір по габаритам білого поля — 95х70 мм.

Колір ниток в логотипі — біла, PMS 996.

Логотип UNFPA,

розмір по габаритам білого поля — 95х70 мм.

Колір ниток в логотипі — біла, PMS 144, PMS 542.

Логотип «Українська фундація громадського здоров`я»,

розмір по габаритам білого поля — 85х70 мм.

Колір ниток в логотипі — біла, чорна, PMS 322, PMS 116.

 

  • Брендований зимовий в’язаний набір (шарф та шапка) – 45 наборів. Колір – темно сірий. На шапку та шарф пришитий логотип ЮНІСЕФ, ФНООН та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я». Розміри універсальні

 

Загальні умови участі у тендері:

До участі в тендері запрошуються постачальники товару, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:

  1. Мають успішний досвід виготовленого даного товару на території України.
  2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
  3. Не є платниками ПДВ.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

  • Інформація про постачальника.
  • Технічні характеристики товару.
  • Рахунок (в гривні).

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 22 грудня 2017 року на адресу tetiana.alve@healthright.org , тел.: (044) 278-23-58.

Контактна особа – Тетяна Альве.