Тендер на організацію та проведення робочих зустрічей (січень-лютий 2019 року) в рамках кампанії «Насильству немає виправдання» в Донецькій, Луганській та Запорізькій областях

Тендер на організацію та проведення робочих зустрічей (січень-лютий 2019 року) в рамках кампанії «Насильству немає виправдання» в Донецькій, Луганській та Запорізькій областях

Організація та проведення заходів буде здійснюватися в рамках спільного проекту ООН Жінки та ПРООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», який реалізується у співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International  (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проект:

Проект «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», реалізується в підконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областях з 2017 року. Основні завдання проекту: підсилення потенціалу урядовців обласного та місцевого рівня у плануванні процесів відновлення та розвитку, а також надання ґендерно-чутливих послуг в контексті децентралізації; підвищення безпеки жінок та чоловіків в громадах, що постраждали від конфлікту; проведення інформаційних заходів щодо протидії ґендерно зумовленому та домашньому насильству щодо жінок, формування безпеки в громаді, зміцнення потенціалу ґендерних адвокатів та жінок, постраждалих від конфлікту.

В рамках проекту УФГЗ реалізує два компоненти – посилення спроможності поліції щодо протидії ґендерно зумовленому насильству та реалізація інформаційної кампанії з протидії ґендерно зумовленому, домашньому насильству в Донецькій, Луганській та Запорізькій областях.

Мета тендеру:

Вибір постачальника послуг з організації та проведення робочих зустрічей в 3 регіонах (Луганська, Донецька та Запорізька області). 

Загальні умови участі у тендері: 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:

  1. Мають успішний досвід організації інформаційних заходів на території України.
  2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
  3. Не є платниками ПДВ.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

  • Інформація про постачальника.
  • Сформулювати попередній бюджет (в гривні) візитів в ОТГ Донецької,Луганської та Запорізької областей в період з 28 січня по 13 лютого 2019 року.

Попередній кошторис має включати:

Організацію проживання для тренера:

Сєвєродонецьк 28.01-01.02.2019р.

Слов’янськ 02.02.-06.02.2019р.

Курахово 06.02-07.02.2019р.

Волноваха 07.02-08.02.2019р.

Запоріжжя 08.02-12.02.2019р.

Дніпро 12.02-13.02.2019р.

Організацію харчування: 35 зустрічей  в Станиці Луганській, Старобільську, Шульгінці, Рубіжному, Привіллі,Лозно-Олександрівці, Сватовому,Гірському, Золотому,Сєвєродонецьку (три), Щасті, Новоайдарі, Сіверську,Званівці, Соледарі, Олександрівці, Новодонецькому, Краматорську, Торецьку, Очеретиному, Кураховому, Красногорівці, Ольгинці, Хлібодарівці, Волновасі, Маріуполі, Комиш-Зорі, Остриківці, Біленькому, Комишувасі, Запоріжжі, Гірсівці.

Організацію проїзду: 35 зустрічей

Оренду обладнання: ноутбук, фліпчарт, колонки, екран, проектор

Друк матеріалів

Канцтовари: ручка, блокнот, папка, папір для фліпчарту

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 24 січня 2019 року на адресу tetiana.alve@healthright.org, тел.: (044) 279-70-92.

Контактна особа – Тетяна Альве