Тендер на організацію та проведення фокус-груп в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні»

Тендер на організацію та проведення фокус-груп в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні»

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International  (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проєкт:

Проєкт реалізується в партнерстві та за підтримки міжнародної організації Пакт за підтримки Міністерства закордонних справ Канади.
Мета проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування ґендерної рівності в Україні.

Мета тендеру:

Вибір постачальника послуг з організації та проведення 7 фокус-груп, пропозиції якого відповідатимуть вимогам щодо якості та ціновій політиці МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», які складатимуться з забезпечення:

Орієнтовна кількість учасників однієї фокус-групи – 15 осіб.

Оренда приміщення для проведення фокус-групи в місті Львові, Вінниці, Одесі, Дніпрі, Харкові, Сєвєродонецьку в другій половині жовтня 2019 року.

Організація поселення для фасилітатора фокус-груп в місті Львові, Вінниці, Одесі, Дніпрі, Харкові, Сєвєродонецьку та забезпечення харчуванням ( двома перервами на каву під час проведення фокус-груп, вода в зал).

Канцелярське приладдя: блокнот (в м’якій обкладинці не датований), ручка кулькова.

Забезпечення організації проїзду для учасників та фасилітатора фокус-груп.

Оплата роботи фасилітатора.

Загальні умови участі у тендері: 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:

  1. Мають успішний досвід організації заходів на території України.
  2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

  • Інформація про постачальника.
  • Характеристики місця проведення тренінгу.
  • Обґрунтований бюджет (в гривні).

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 26 вересня 2019 року на адресу tetiana.alve@healthright.org, тел.: (044) 279-70-92.

Контактна особа – Тетяна Альве.