Тендер на організацію та проведення 25 тренінгів протягом 10 травня-10 червня 2019 року в рамках проекту «Впровадження Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я (МКФ) в Україні»

Тендер на організацію та проведення 25 тренінгів протягом 10 травня-10 червня 2019 року в рамках проекту «Впровадження Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я (МКФ) в Україні»

Організація та проведення тренінгів буде здійснюватися МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з Міністерством охорони здоров’я України, за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC).

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проект:

Проект «Впровадження Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я (МКФ) в Україні» реалізується з метою підтримка МОЗ у впровадженні МКФ в Україні шляхом підвищення компетенції працівників сфери охорони здоров’я і розробки методичних рекомендацій та інструментів для навчання фахівців сфери охорони здоров’я з питань, пов’язаних з МКФ.  Тривалість проекту – 6 місяців. Проект реалізується спільно з Міністерством охорони здоров’я України.

Конкретними завданнями проекту є:

– навчання 625 лікарів використанню Міжнародної класифікації функціонування (МКФ) в Україні;

– розробляння українськомовних освітніх матеріалів і методичних рекомендацій щодо впровадження і використання МКФ;

– створення системи критеріїв для реабілітаційних послуг через адаптацію шкали оцінки МКФ та таблиці втручань МКФ для українських спеціалістів у сфері охорони здоров’я.

Мета тендеру:

Вибір постачальника послуг з організації та проведення 25  тренінгів з питань впровадження МКФ, протягом 10 травня – 10 червня 2019 року:

Пропозиції якого відповідатимуть вимогам щодо якості та цінової політики МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», які складатимуться з забезпечення:

  1. Організація проживання для тренера:

Одеса, Чернігів, Полтава, Кропивницький, Херсон, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Черкаси, Рівне, Сєвєродонецьк

2. Канцтовари – папка картонна звичайна 625 шт, ручка 625 шт., блокнот 625 шт., бейдж 625 шт., блокнот для фліпчарту – 25 шт., маркери(4 кольори в уп.) – 25 уп.

3. Забезпечення 25 учасникам 2 каво-перервами та 1 обідом/день

Київ 2 тренінги, Одеса, Чернігів, Полтава, Кропивницький, Херсон, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Черкаси, Рівне, Сєвєродонецьк, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Чернівці, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Вінниця, Суми, Краматорськ

  1. Друк роздаткових матеріалів – 625 стор. ч/б, 625 стор. колір
  2. Організація проїзду тренера

Загальні умови участі у тендері: 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:

  1. Мають успішний досвід організації заходів на території України.
  2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

  • Обґрунтований бюджет (в гривні).

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції щодо проведення тренінгів до 6 травня 2019 року на адресу tetiana.alve@healthright.org, тел.: (044) 279-70-92. Контактна особа – Тетяна Альве.

Новини & Події

Читати всі

Пошук по сайту