Тендер на організацію та матеріально-технічне забезпечення проведенення інтерактивного діалогу з питань протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству та забезпечення безпеки жінок в громадах, в рамках «16 днів протидії гендерно зумовленому насильству»

Тендер на організацію та матеріально-технічне забезпечення проведенення інтерактивного діалогу з питань протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству та забезпечення безпеки жінок в громадах, в рамках «16 днів протидії гендерно зумовленому насильству»

Організація та проведення інтерактивного діалогу: «Щодо попередження ґендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства та заохочення до шанобливих та ненасильницьких стосунків та ґендерної рівності серед молоді» буде здійснюватися в рамках проекту ООН Жінки  «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні», який реалізується у співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International  (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проект:

Проект «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», реалізується в підконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областях з 2017 року. Основні завдання проекту: підсилення потенціалу урядовців обласного та місцевого рівня у плануванні процесів відновлення та розвитку, а також надання ґендерно-чутливих послуг в контексті децентралізації; підвищення безпеки жінок та чоловіків в громадах, що постраждали від конфлікту; проведення інформаційних заходів щодо протидії ґендерно зумовленому та домашньому насильству щодо жінок, формування безпеки в громаді, зміцнення потенціалу ґендерних адвокатів та жінок, постраждалих від конфлікту.

В рамках проекту УФГЗ реалізує два компоненти – посилення спроможності поліції щодо протидії ґендерно зумовленому насильству та реалізація інформаційної кампанії з протидії ґендерно зумовленому, домашньому насильству в Донецькій, Луганській та Запорізькій областях.

Мета тендеру:

Вибір постачальника послуг з організації та матеріально-технічному забезпеченню інтерактивних діалогів в м.Рубіжне, м.Сіверськ, м.Щастя, м.Торецьк в період з 28 листопада по 05 грудня 2019 року.

Загальні умови участі у тендері: 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:

  1. Мають успішний досвід організації інформаційних заходів на території України.
  2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

  • Інформація про постачальника.
  • Сформулювати попередній бюджет (в гривні) .

Тендерна пропозиція має включати:

Організацію проживання для трьох осіб:

Сєвєродонецьк 28-29 листопада

Запоріжжя 29 листопада – 03 грудня

Сєвєродонецьк 04 грудня – 05 грудня

Організацію харчування: компенсація чеків для 3 осіб в період з 28 листопада по 05 грудня 2019 року.

            Організацію проїзду: м.Рубіжне, м.Сіверськ, м. Запоріжжя, м.Щастя, м.Торецьк в період з 28 листопада по 05 грудня 2019 року.

Оренду обладнання: проектор

Організація роботи фотографа

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 21 листопада 2019 року на адресу tetiana.alve@healthright.org, тел.: (044) 279-70-92.

Контактна особа – Тетяна Альве