Тендер на організацію по забезпеченню діяльності мобільних бригад на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областях в рамках проекту фінансованого Фондом ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

Тендер на організацію по забезпеченню діяльності мобільних бригад на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областях в рамках проекту фінансованого Фондом ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на організацію по забезпеченню діяльності мобільних бригад. Закупівля буде проведена в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблем гендерно зумовленого насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України» фінансованого Фондом ООН в Україні (ЮНІСЕФ). МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» запроваджує соціальну складову даного проекту.

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проект:

Проект «Комплексний підхід до вирішення проблем гендерно зумовленого насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України»  реалізується в 2 регіонах, спрямований на розширення охоплення послугами, та доступності до соціально-психологічних послуг постраждалих від ґендерно зумовленого насильства. Проект реалізується за підтримки Фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

Географія проекту: Підконтрольні території України Донецької та Луганської областей

Мета тендеру:

Вибір постачальника послуг з організації по забезпеченню діяльності мобільних бригад щомісяця починаючи з січня 2018 р. по 15 мобільним бригадам, який відповідатиме вимогам щодо якості та ціновій політиці МБФ «Українська фундація громадського здоров’я»,  розглядатимуться пропозиції постачальниками послуг , як приклад, розрахунок з організації по забезпеченню діяльності мобільних бригад в січні 2018р.,  який складатиметься з забезпечення:

  • забезпечення мобільних бригад соціально-психологічної допомоги автотранспортом, у тому числі паливом відповідно до їх потреб та замовлень Замовника – 5500 грн.;
  • забезпечення мобільних бригад соціально-психологічної допомоги зв’язком (телефонним, Інтернет, тощо) відповідно до їх потреб  та замовлень Замовника – 300 грн. ;
  • забезпечення доставки/пересилки всіх необхідних матеріалів та обладнання мобільним бригадам соціально-психологічної допомоги відповідно до їх потреб  та замовлень Замовника-1500;

Загальні умови участі у тендері: 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:

  1. Мають успішний досвід з організацій по забезпеченню на території України.
  2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
  3. Не є платниками ПДВ.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

  • Інформація про організацію.
  • Обґрунтований бюджет (в гривні)  на січень 2018р. (як приклад).

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «УФГЗ» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до  20 грудня 2017 року на адресу tetiana.alve@healthright.org , тел.: (044) 278-23-58.

Контактна особа – Тетяна Альве.