Тендер на надання послуг з організації зйомки трьох відеороликів про створення соціальних підприємств в українських містах

Тендер на надання послуг з організації зйомки трьох відеороликів про створення соціальних підприємств в українських містах

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на організацію зйомки трьох відеороликів про створення соціальних підприємств в українських містах. Закупівля послуг буде проведена в рамках компоненту «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі» проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», що реалізується Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

 

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проєкти, спрямовані на профілактику ґендерно зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

 

Інформація про проєкт

Компонент «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі» спрямований на посилення національної системи попередження та реагування на ґендерно зумовлене насильство на загальнодержавному та регіональному рівнях для забезпечення умов, в яких більшість потерпілих від ґендерно зумовленого насильства зверталися б по допомогу та мали доступ до якісних послуг з особливою увагою на потерпілих, сприяючи поширенню ідеї «нульової» терпимості до насильства в суспільстві.

Метою створення «Women Career Hub» є сприяння розвитку професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, постраждалих від домашнього/ґендерно зумовленого насильства, або жінок, які перебувають у групі ризику потрапляння у випадки насильства.

 

У рамках компоненту пропонуються наступні послуги:

 • Консультації кар’єрних радників/ць щодо здобуття професійних навичок та індивідуальна підтримка в пошуку роботи;
 • Організація професійних курсів для клієнток притулків/денних центрів/кризових кімнат з метою розширення можливостей працевлаштування або започаткування ініціатив, що можуть приносити дохід, стійких і затребуваних в рамках пандемії COVID-19;
 • Підтримка ініціатив соціального підприємництва для жінок, які пережили насильство та перебувають у притулках/денних центрах/кризових кімнатах, створених за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення у партнерстві з УФГЗ. Заснування таких соціальних підприємств допоможе створити робочі місця для клієнток, прискорюючи їх відновлення, побудову життя вільного від насильства та подолання травматичного досвіду.

 

Географія: Вінницька, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська, Київська, Одеська, Херсонська, Миколаївська та на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

 

Мета тендеру:

Вибір надавача послуг, який буде відповідати вимогам якості та ціновій політиці МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» щодо організації зйомки трьох відеороликів про створення соціальних підприємств в українських містах.

 

 

Мета роликів: динамічно показати процес створення підприємств зі стадії ремонту до відкриття та пояснити їх призначення

 

Використання: ролики буде розповсюджено у соціальних мережах Facebook, Youtube та Інстаграм

 

Мова: кожен ролик має бути виконано в англійській та українських версіях

 

Тривалість: близько 1 хв

 

Референс: https://www.youtube.com/watch?v=nYCSZi2FriI

 

Орієнтовні етапи роботи, які вимагаються від підрядника:

 

 • Створення сценарію кожного із роликів після консультацій із замовником
 • Комунікація із контактними особами на місцях для організації зйомки
 • Зйомка щонайменше двох етапів робіт у кожному із міст
 • Підготовка накладеного тексту на відеоматеріалі для опису соціальних підприємств та опису їх ролі (інформацію про підприємства надає замовник, на стороні підрядника – оптимізація тексту, редагування, консультування)
 • Підбір динамічного музичного супроводу для роликів (три різні треки в однаковому настрої)
 • Створення відеороликів, врахування усіх необхідних правок від підрядника

 

Часові рамки: старт роботи не пізніше 08 лютого, отримати усі три фінальні відеоролики необхідно отримати до 5 березня 2020 року.

 

Опис соціальних підприємств:

1) Edu Beauty Soсial Hub PROF, Вінниця

Надання послуг: а. перманентного макіяжу та лазерного видалення татуажу, корекції татуажу, депіляції /шугарингу, косметолога/естетиста, нарощування та ламінування вій, оформлення брів, візажу.

 

2) “Соціальне ательє “Butterfly”, Львів

Пошиття продукції (жіноча сорочка з вишивкою, жіноча ділова сорочка з принтованим аксесуаром, комплект постільної білизни (1,5) (принт/вишивка), жіночий піджак з вишивкою; жіночий піджак  з принтованим аксесуаром (хустина вел., хустинка мал.), хатній одяг, персоналізований махровий халат, персоналізована обкладинка на паспорт шкіряна.

Усі виручені кошти йтимуть на підтримку притулку для жінок у Львові, ательє допомогатиме жінкам у навчання та працевлаштуванні на підприємстві.

 

3) “GG space”, Миколаїв

Послуги підприємства: 1.  Послуги манікюру, візажу та укладки (включаючи ламінування та ботокс волосся), послуги моделювання брів та                                                                              нарощування вій. 2.  Кавярня (реалізація напоїв та кондитерських виробів). 3.  Послуги коворкінгу.

 

 

Загальні умови участі у тендері:

 

До участі в тендері запрошуються постачальники товарів, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:

 1. Мають успішний досвід закупівлі даного товару на території України.
 2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

 • Інформація про постачальника.
 • Рахунок (в гривні).

 

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 05 лютого 2021 року на адресу tetiana.alve@healthright.org , тел.: (044) 235-08-63.

 

Контактна особа – Тетяна Альве.