Тендер на надання послуг з аналізу сайту rozirvykolo.org та підготовка стратегії покращення і просування платформи

Тендер на надання послуг з аналізу сайту rozirvykolo.org та підготовка стратегії покращення і просування платформи

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс з надання послуг з аналізу сайту rozirvykolo.org та підготовка стратегії покращення і просування платформи. Закупівля послуг буде проведена в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», що реалізується Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

 

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проєкти, спрямовані на профілактику ґендерно зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

 

Інформація про проєкт

Проєкт реалізується в 24 регіонах, спрямований на розширення охоплення послугами, та доступності до соціально-психологічних послуг постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

 

Інформаційна кампанія «Розірви коло» є частиною програми Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до розв’язання проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка має на меті підтримати процес зміцнення національних механізмів запобігання і реагування на гендерно зумовлене насильство.

Кампанія «Розірви коло» розпочалася разом із програмою у 2015 році та реалізується за підтримки уряду Великої Британії у партнерстві з Міністерством соціальної політики України. Назва «Розірви коло» містить у собі такі меседжі:

 • Домашнє насильство має повторювальний характер.
 • Стереотипи, толерантність та незнання щодо домашнього насильства передаються із покоління в покоління.
 • Сміливість однієї постраждалої позбавитися насильства надихає інших на цей крок.

Умовно кампанію можна поділити на дві хвилі:

 1. 2015 – 2017 рік. Цільова аудиторія – жінки. Меседж «Розірви коло насильства – звернись за допомогою». Ключовий ролик даного етапу.
 2. 2017 – дотепер. Цільова аудиторія – жінки та чоловіки. Меседж «Розірви коло – насильство не є нормою». Фокус із лише постраждалих перемістився на інших учасників ситуацій насильства – свідків та кривдників. Усі активності працюють на досягнення трьох завдань:
 • поширити інформацію про доступні сервіси та послуги для постраждалих,
 • підвищити рівень розпізнавання насильства,
 • розповісти як діяти у випадку ситуації насильства у ролі свідка чи/і постраждалого/-ї та закликати до активних дій у цих випадках.

Ключовий ролик даного етапу. Таким чином із 2015 року активності «Розірви коло» розвинулися у комплексну національну інформаційно просвітницьку кампанію, що сьогодні досягає аудиторію як через онлайн, так і офлайн канали, а ініціальне завдання, що полягало у поширенні корисних контактів для постраждалих та їх спонукання звертатися за допомогою трансформувалося в нову стратегічну ціль  –  утвердження нульової толерантності до гендерно зумовленого насильства в Україні.

Сайт інформаційної кампанії rozirvykolo.org працює із запуску кампанії й був оновлений у 2019 році щодо візуального та контентного компонентів. Платформа має стати головним ресурсом для українців і українок щодо питання домашнього насильства та містити в собі усю необхідну інформацію для постраждалих та свідків, яка може допомогти впоратися із ситуацією домашнього насильства та попередити його появу.  Відповідно, для подальшого планування бюджетів на розвиток веб-сайту і розробки технічного завдання для реконструкції платформи та її просування є необхідним комплексний аналіз сайту.

 

 

Мета тендеру:

Вибір надавача послуг, який буде відповідати вимогам якості та ціновій політиці МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» щодо аналізу сайту rozirvykolo.org та підготовка стратегії покращення і просування платформи.

 

Обсяг робіт

Обраний постачальник послуг повинен провести повний аналіз сайту rozirvykolo.org, та підготувати на основі результатів стратегію покращення та просування сайту, що міститиме конкретне технічне завдання.

 

Мета

Метою аналізу сайту є підвищення ефективності платформи, збільшення впізнаваності та кількості відвідувачів.

 

Виконані роботи

Компанія має виконати такі роботи:

 

No. Очікуваний результат Вимоги до роботи Часові рамки
1 Провести комплексний аналіз та аудит сайту rozirvykolo.org

 

 

 

Даний вид роботи включає:

–       Технічний аудит – пошук помилок на сайті, які можуть негативно впливати на роботу сайту та його просування.

–       Оцінка зручності сайту  – зокрема, навігація по сайту, контент і наповнення сайту, сприйняття дизайну сайту .

–       Розгорнутий SEO аналіз сайту.

–       Маркетинговий аудит – зокрема, аналіз ЦА, якості трафіку, оцінка конкурентів.

 

1 тиждень від дати підписання контракту

 

2 Підготувати стратегію для покращення та просування платформи На основі отриманих результатів від аналізу сайту підготувати стратегію покращення та просування платформи, яка включатиме конкретне технічне завдання із описом необхідних робіт. 3 тижні від дати підписання контракту

 

 

Індикативна хронологія виконання робіт

 

Усі очікувані результати, передбачені даним технічним завданням, повинні бути подані заявнику до 5 березня 2021 року.

 

Загальні умови участі у тендері:

 

До участі в тендері запрошуються постачальники товарів, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:

 1. Мають успішний досвід закупівлі даного товару на території України.
 2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.

 

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

 • Інформація про постачальника.
 • Технічна пропозиція,яка має містити план роботи над сайтом із детальним описом кожного етапу, мінімум 2 приклади створених веб-сайтів та мінімум 1 кейс із просування цифрового ресурсу із ключовими показниками.
 • Цінова пропозиція, яка має містити усі прогнозовані витрати (в гривні).

 

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 08 лютого 2021 року на адресу olga.veselovska@healthright.org, тел.: (044) 235-08-63.

 

Контактна особа – Ольга Веселовська.