Тендер локального експерта для проведення оглядового дослідження по аудиту безпеки по Камиш-Зорі Запорізької області

Тендер локального експерта для проведення оглядового дослідження по аудиту безпеки по Камиш-Зорі Запорізької області

Технічне завдання на проведення оглядового дослідження «Аудит безпеки» в смт. Камиш-Зоря Запорізької області

Організація та проведення оглядового дослідження буде здійснюватися в рамках проекту «Сприяння безпеці громади та запобіганню гендерно обумовленому насильству у громадських місцях на сході Україні», який впроваджується Українською фундацією громадського здоров’я в рамках проектів Структури ООН Жінки на сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН “Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління”, що фінансується Європейським Союзом.

Інформація про Замовника:
МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ/СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проект:
Проект спрямований на мобілізацію жінок, дівчат, чоловіків та хлопців на рівні громад з метою просування шанобливих ненасильницьких відносин, забезпечення гендерної рівності, безпеки жінок в громадських місцях та зміцнення потенціалу правоохоронних органів у запобіганні гендерно обумовленому насильству. Проект реалізується в трьох областях України (Донецька, Запорізька, Луганська), на рівні 29 окремих об’єднаних територіальних громад.

Період надання послуг:
З 15 вересня 2020 року по 30 листопада 2020 року.

Послуги:
Під загальним керівництвом Замовника національний консультант буде надавати послуги з проведення оглядового дослідження та технічної підтримки, супервізії ініціативної групі щодо аудиту безпеки у смт. Камиш-Зоря Запорізької області у періоду з 15 вересня по 30 листопада 2020 року, а саме:

1. Забезпечення дотримання етичних принципів дослідження з тем, пов’язаних з насильством над жінками, згідно керівництва ВООЗ https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/251759/9789241510189-eng.pdf?sequence=1
2. Надання послуг з проведення аудиту безпеки у смт. Камиш-Зоря Запорізької області, включаючи допомогу в формуванні ініціативної групи, яка буде проводити аудит безпеки, із числа місцевих жінок, молоді, представників правоохоронних органів, місцевої влади, соціальних служб, її інструктаж, консультаційну та технічну підтримку.
3. Проведення оглядового дослідження, яке включатиме опитування громадської думки жінок і дівчат з питань насильства у громадських місцях (далі – опитування) і фокус-групових дсискусій, включаючи:
• Дизайн і розрахунок вибіркової сукупності для опитування.
• Розробку технічного завдання для інтерв’юерів та їх навчання.
• Проведення опитування методом структурованих інтервью face-to-face із використанням планшетів.
• Підготовку електронного масиву даних у форматі SPSS, його чистку та перевірку на логіку.
• Розрахунок одновимірного розподілу відповідей респондентів на запитання анкети.
• Проведення аналізу результатів опитування.
• Розробку критерієв відбору учасників фокус-груп, організацію і проведення 2 ФГД, первинну обробку їх результатів.

4. Організація та проведення 2 фокус-груп у смт. Камиш-Зоря Запорізької області
5. Організація та проведення інструктажа з провеведення аудиту безпеки у смт. Камиш-Зоря Запорізької області.
6. Обробка даних, підготовка до аналізу.
7. Написання розділів про результати фокус груп, аудиту безпеки, висновки, рекомендації та мапа з небезпечними місцями для громади.
8. Підготовка української версії аналітичного звіту за результатами оглядового дослідження та аудиту безпеки, робота з коментарями замовника, узгодження із замовником.
9. Розробка практичних рекомендацій місцевим органам влади, правоохоронцям та громаді щодо плану заходів з посилення безпеки в публічному просторі міста, де проводилось дослідження.
10. Підготовка презентації результатів дослідженя для Запорізької обл. в форматі слайдів.
11. Проведення та фасилітація робочої зустрічі із представниками місцевої влади, представникапми поліції та громадськості, а також місцевих ЗМІ для валідизації результатів аудиту безпеки у цільовій громаді і місті та консультування у розробці проекту програми «Безпечне місто».

Загальні вимоги для виконавця:
До участі в дослідженні запрошуються постачальники послуг – фізичні особи-підприємці, які:
1. Мають досвід організації та проведення соціальних досліджень, не менше 5 років.
2. Мають освіту з соціології, соціальної психології, або іншу дотичну.
3. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
4. Не є платниками ПДВ.

УПРАВЛІННЯ ТА КООРДИНАЦІЯ

Роботою експерта керує координатор проєкту МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» Юлія Боса, яка погоджує всі заходи, передбачені цим технічним завданням, приймає та безпосередньо координує роботу експерта.
Просимо надсилати свої резюме з супровідним листом до 10 вересня 2020 р. на адресу julia.bosa@healthright.org
У супровідному листі вкажіть, які подібні дослідження ви вже робили, відповідний професійний досвід, очікуваний розмір винагороди.
Контактна особа: Боса Юлія
(+38 067 214 18 42)

Новини & Події

Читати всі

Пошук по сайту