Тендер для закупівлі послуг по доопрацюванню модуля «Наркозалежність та насильство»

Тендер для закупівлі послуг по доопрацюванню модуля «Наркозалежність та насильство»

Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров`я»  (далі – УФГЗ) оголошує тендер для закупівлі послуг по доопрацюванню модуля «Наркозалежність та насильство» для підготовки фахівців правоохоронних органів в рамках реалізації проекту «Розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики», фінансованого МФ «Відродження»

Джерело фінансування закупівлі – дана закупівля здійснюється  в рамках проекту в рамках проекту «Розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики», фінансованого МФ «Відродження».

Проект спрямовано на вирішення проблеми забезпечення доступу жінок, які зіштовхнулися з подвійною проблемою наркозалежності та насильства, до послуг з профілактики та реагування на випадки насильства, з урахуванням потреб даної цільової групи – через оновлення спеціального додаткового тренінгового модулю «Наркозалежність і насильство» до Програми підготовки тренерів та фахівців, а саме: дільничних та патрульних офіцерів поліції, офіцерів ювенальної превенції, мобільних груп з реагування на факти домашнього насильства питань попередження домашнього насильства та насильства за ознакою статі щодо жінок.

Мета: забезпечити сталість отриманих в 2019 році результатів проекту, відреагувати на виклики пандемії COVID-19 та спланувати подальші адвокаційні активності для покращення доступу жінок з подвійною проблематикою наркозалежності та насильства до правової допомоги та заходи із зменшення стигми та дискримінації жінок, які вживають наркотики. 

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг Надавач послуг по доопрацюванню створеного за попередньої фази реалізації проекту та обговорений із представниками спільноти і експертами спеціальний 16 годинний модуль «Наркозалежність та насильство» для підготовки фахівців правоохоронних органів в рамках реалізації проекту «Розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики», фінансованого повинен виконати наступні завдання:

Очікувані результати роботи :

 1. Доопрацювання створеного за попередньої фази реалізації проекту та обговорений із представниками спільноти і експертами спеціальний 16 годинний модуль «Наркозалежність та насильство» для підготовки фахівців правоохоронних органів.
 2. Оновлення змісту модулю «Наркозалежність та насильство», з фокусом на правах людини, правах жінок, які вживають наркотики, механізмах взаємодії органів та установ, на які покладається здійснення заходів з попередження домашнього насильства, та на впливі пандемії COVID-19 на ДН і ГЗН в світі та Україні.
 3. Врахування при доопрацюванні модулю інтересів представниць спільноти жінок, які вживають наркотики та представників НУО, які працюють з ними.
 4. Врахування при доопрацюванні модулю наявного міжнародного досвіду та рекомендацій міжнародних експертів, які працюють з представницями спільноти жінок, які вживають наркотики.
 5. Участь в очній (чи он-лайн, в залежності від епідеміологічної ситуації в м. Києві) зустрічі за участю жінок-активісток, представниць спільноти та НУО з метою обговорення оновлення структури програми «Наркозалежність та насильство» для підготовки фахівців правоохоронних органів, поточних викликів спільноти та подальших напрямків роботи у захисті прав жінок, які вживають наркотики.
 6. Розроблена презентація оновленого навчального модулю «Наркозалежність та насильство».

Важливо :

 • Надавач послуг по координації проводить доопрацювання модулю під керівництвом та контролем з боку УФГЗ.
 • Затвердження та фіналізація модулю буде відбуватися за погодженням УФГЗ та МФ «Відродження».
 • Також УФГЗ має право проводити проміжний контроль за виконанням робіт та їх відповідності визначеним завданням.

Термін виконання  роботи:  04 травня 2021 року – 27 травня 2021 року.

(дати можуть бути змінені за домовленістю УФГЗ та переможця тендерної закупівлі під час підписання Договору про співпрацю).

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до  виконавця робіт/ надавача послуг Документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Фізична-особа підприємець, що не є платником ПДВ Реєстраційні документи:

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

Надання резюме заявника, що буде залучатися до виконання даного завдання. Резюме
Заявка на участь у тендерній пропозиції Цінова (комерційна) пропозиція, інформаційний лист з контактної інформацією: веб-сайт, номер телефону, електронна пошта(якщо це не вказано у інших документах.)

 

* Невідповідність  кваліфікаційним вимогам тендерної пропозиції учасника знижує рейтинг учасника тендеру або  призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:


Критерії оцінки[1] Бали Документи, які підтверджують відповідність критерію
1.                    Вартість пропонованих послуг/робіт.  

1-10

Цінова (комерційна) пропозиція
2.                    Наявність досвіду співпраці з правоохоронними органами/поліцією, наявність досвіду по проведенню тренінгів, наявність досвіду по захисту прав представників громадянського суспільства та представників спільнот 1-10 Резюме, рекомендаційні листи/листи в довільній формі з описанням досвіду роботи (за наявності)

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції лише у електронному вигляді.
 2. Надані копії реєстраційних та інших документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати надання тендерних пропозицій. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 60 календарних днів.
 5. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція до розгляду не береться.
 6. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення та формі Тендерної пропозиції.

Термін подачі документів:

 1. Кінцевий термін подачі документів для участі у тендері – 28 квітня 2021 року до 18-00 за Київським часом.
 2. Переможцю тендерної закупівлі буде повідомлено про відбір його тендерної пропозиції шляхом електронної пошти чи телефонного дзвінка 30 квітня 2021 року  до 18-00 за Київським часом*.

Додаткова інформація:

Причини відхилення заявок не повідомляються. Матеріали, подані на конкурс, не повертаються. Заявки, оформлені з порушенням зазначених вимог, розглядатися не будуть.

Документи слід надсилати на електронну пошту:   Oksana.Savenko@healthright.org

За додатковою інформацією прохання звертатися:

Телефон   (+38 0503853730)

Контактна особа: Савенко Оксана

*Згідно процедури про закупівлю робіт / послуг, переможець закупівлі та поданий пакет тендерної документації може затверджуватися Грантонадавачем, за кошти котрого проходить дана закупівля, тому термін інформування та остаточного затвердження переможця може бути змінений, про що буде повідомлено додатково.