Соціальні аудіоролики в рамках інформаційної кампанії “Насильству немає виправдання”

Соціальні аудіоролики в рамках інформаційної кампанії “Насильству немає виправдання”

В рамках інформаційної кампанії “Насильству немає виправдання”, яка реалізується ООН Жінки та МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” були створені соціальні аудіоролики, які будуть поширені на місцевих радостанціях Донецької та Луганської областей.

Ролики направлені на різні цільові аудиторії до яких звертаємося окремо – до чоловіків, що вчиняють насильство, до свідків насильства, до жінки, що зазнає насильства в сім’ї.

Основне завдання – спонукати звертатися за допоомогою до поліції через донесення меседжу про те, що змінився принцип реагування поліції на виклики щодо домашнього насильства, тепер сім’ї дійсно нададуть комплексну допомогу.

“Щороку в Україні реєструють близько 120 тисяч випадків насильства. Але це тільки третина від справжньої кількості потерпілих. Більшість потерпілих не звертається по допомогу.

Якщо Ви є свідком побутового насильства, не мовчіть! Телефонуйте 102, повідомте у поліцію.

Своїм дзвінком ви можете врятувати чиєсь життя”. Це один з меседжей, який використовується в соціальному аудіоролику.

Іформаційна кампанія “Насильству немає виправдання” реалізується в рамках спільного проекту ООН Жінки та ПРООН “Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України” у співпраці з Українскою фундацією громадського здоров’я за підтримки ЄС.

1.Звернення до жінки

2. Звернення до чоловіка

3. Врятуй життя