ШУКАЄМО КОНСУЛЬТАНТА/КООРДИНАТОРА ЩОДО РОБОТИ МОБІЛЬНИХ БРИГАД СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ПО РОБОТІ З ВЕТЕРАНАМИ, ДЕМОБІЛІЗОВАНИМИ , УЧАСНИКАМИ АТО/ООС ТА ЧЛЕНАМИ ЇХ РОДИН

ШУКАЄМО КОНСУЛЬТАНТА/КООРДИНАТОРА ЩОДО РОБОТИ МОБІЛЬНИХ БРИГАД СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ПО РОБОТІ З ВЕТЕРАНАМИ, ДЕМОБІЛІЗОВАНИМИ , УЧАСНИКАМИ АТО/ООС ТА ЧЛЕНАМИ ЇХ РОДИН

Термін надання послуг: листопад 2019 р. – березень 2020 р.

Донор: Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні.

Зайнятість: повна.

 

Основні цілі:

Координація реалізації компоненту проекту, а саме забезпечення діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги по роботі з ветеранами, демобілізованими, учасниками АТО/ООС та членами  їх родин  в Київській та Миколаївській області відповідно до методик УФГЗ та Фонду ООН у галузі народонаселення, інституалізації мобільних бригад та їх стійкості.

 

Основні функції:

 1. Організація та проведення робочих зустрічей з представниками місцевої влади та партнерських організацій з метою забезпечення роботи мобільних бригад соціально-психологічної допомоги ветеранам АТО/ООС та членам їх родин.
 2. Координація підготовки та погодження підписання угод з місцевими партнерами для забезпечення роботи мобільних бригад соціально-психологічної допомоги ветеранам, АТО/ООС та членам їх родин.
 3. Координація забезпечення, спільно з місцевими партнерами, набору надавачів соціально-психологічних послуг для ветеранів у члени мобільної бригади соціально-психологічної допомоги (в тому числі аналіз резюме, проведення інтерв’ю).
 4. Впровадження системи оцінки ефективності роботи членів ветеранських мобільних бригад, підготовка і надання рекомендацій донорам, партнерам, керівництву УФГЗ щодо заміни членів мобільних бригад.
 5. Підготовка плану реалізації проєкту в частині діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги по роботі з ветеранами, демобілізованими, учасниками АТО/ООС та членами їх родин. Надання пропозицій керівництву та донорам в частині підготовки робочих планів, бюджету та заходів.
 6. Консультування та координація діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги по роботі з ветеранами АТО/ООС, зокрема:
 • організації забезпечення їх діяльності;
 • заповнення он-лайн форми первинної оцінки випадку (визначення кодів, номерів інцидентів, та інше);
 • планування виїздів та надання соціально-психологічної допомоги ветеранам, демобілізованим, учасникам АТО/ООС та членам їх родин в двох регіонах;
 • надання соціально-психологічної допомоги за методом «рівний-рівному» («peer-to-peer»);
 • налагодження взаємодії з партнерськими організаціями, щодо виявлення, первинного та мотиваційного консультування, переадресації та організації реабілітації ветеранів, демобілізованих, учасників АТО/ООС та членів їх родин.
 1. Координація впровадження критеріїв оцінки якості діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги по роботі з ветеранами; здійснення відповідної оцінки та представлення її результатів.
 2. Організація та проведення заходів щодо інституалізації мобільних бригад соціально-психологічної допомоги по роботі з ветеранами, а саме: співпраця з Міністерством у справах ветеранів, тимчасового окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Міністерством соціальної політики (участь у зустрічах, нарадах та обговореннях, підготовка листів-прохань тощо); організація проведення круглих столів та зустрічей з представниками місцевої влади, партнерами, що надають сервіси ветеранам; участь у адвокаційних заходах.
 3. Здійснення моніторингових візитів до місць локацій мобільних бригад по роботі з ветеранами АТО/ООС та членами їх родин з метою оцінки ефективності їх роботи, підготовка звітів та рекомендацій для донорів, партнерів та керівництва УФГЗ на основі проведених візитів.
 4. Координація формування угод щодо надання соціально-психологічних послуг надавачами соціально-психологічних послуг для ветеранів АТО/ООС та членів їх родин (їх написання, стан виконання, перевірка, візування).
 5. Підготовка угод/меморандумів та координація щодо їх підписання відносно співпраці та реалізації проекту в частині надання послуг ветеранам АТО/ООС та членам їх родин в Київській та Миколаївській областях.
 6. Підтримка зворотнього зв’язку з мобільними бригадами по роботі з ветеранами АТО/ООС та членами їх родин (листування, скайп та телефонне консультування).
 7. Координація з ІТ-спеціалістом подання мобільними бригадами та заповнення вхідної он-лайн форми первинної оцінки потреб ветеранів АТО/ООС та членів їх родин членами  мобільних бригад, надання рекомендацій керівництву, партнерам та донорам. Аналіз результатів вхідних он-лайн форм  мобільних бригад соціально-психологічної допомоги з метою забезпечення ефективності та контролю надання соціально-психологічних послуг ветеранам та членам їх родин.
 8. Координація підготовки історій клієнтів з числа ветеранів АТО/ООС членами мобільних бригад соціально-психологічної допомоги для розміщення в ЗМІ. Забезпечення візібіліти проекту.
 9. Координація з супервізорами результатів проведених супервізій мобільних бригад, що надають послуги ветеранам. Аналіз супервізійних звітів, поданих супервізорами, розробка рекомендацій. Надання рекомендацій партнерам, донорам та керівництву УФГЗ щодо покращення роботи бригад.
 10. Координація проведення тренінгів щодо особливостей роботи з ветеранською спільнотою та їх родинами, для підвищення потенціалу, спроможності мобільних бригад та надавачів послуг.

 

Інші функції:

 1. Написання оголошень щодо заходів реалізації проекту та підготовка інформації для тендерів в частині діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги по роботі з ветеранами.
 2. Листування з державними установами, партнерами проекту, членами мобільних бригад.
 3. Участь у робочих зустрічах, субкластерах, круглих столах, конференціях, тренінгах щодо надання послуг ветеранській спільноті, їх родинам з метою представлення та популяризації роботи мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.

 

Звітування:

 1. Підготовка/ревізія імплементаційних планів в частині забезпечення роботи мобільних бригад по роботі з ветеранами АТО/ООС та членами їх родин (щоквартально).
 2. Підготовка звітів та внесення пропозицій (щоквартально) щодо ефективності роботи мобільних бригад по роботі з ветеранами для УФГЗ, засновника УФГЗ, фонду народонаселення ООН за результатами: аналізу UNIMSформ, звітів супервізорів, проведених вебінарів та тренінгів, моніторингових візитів, адвокаційних заходів.
 3. Підготовка до 05 числа місяця наступного за звітним кварталом квартального звіту щодо роботи мобільних бригад по роботі з ветеранами за формою Фонду ООН у галузі народонаселення, в тому числі використаних коштів, проведених заходів для мобільних бригад по роботі з ветеранами АТО/ООС та членами їх родин , моніторингових візитів.
 4. Підготовка щомісячних звітів та рекомендацій щодо здійснених моніторингових візитів та проаналізованих он-лайн форм, проведених для бригад тренінгів.

 

Порядок участі у конкурсі:

Резюме необхідно надіслати до 29 жовтня 2019 року на електронну пошту olga.veselovska@healthright.org . Контактна особа – Ольга Веселовська.

Новини & Події

Читати всі

Пошук по сайту