Пошук консультанта в МБФ “Українська фундація громадського здоров’я”

Пошук консультанта в МБФ “Українська фундація громадського здоров’я”

Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я” шукає консультанта  в рамках проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні», в рамках проектів Структури ООН Жінки на сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН «Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління», що фінансується Європейським Союзом.

 

Мета роботи консультанта: розробка інструментарію та проведення оцінки базового та розвинутого потенціалу серед патрульних, дільничних поліцейських, ювенальної превенції з питань взаємодії поліції з громадськістю та запобігання та реагування на ґендерно зумовлене, у т.ч. домашнє насильство, у співпраці з МВС та відповідно до оновленого законодавства.

 

Результати роботи консультанта будуть використані для розробки відповідних навчальних програм, які будуть враховувати потреби працівників поліції у навчанні, новий закон та план розвитку МВС.

 

Робота включає:

  • Розробку анкети та проведення зрізу знань для планування навчання та визначення навчальних потреб цільової групи.
  • Розробку анкети та вивчення рівня знань після проведених в рамках проекту навчань.

 

Просимо надсилати свої резюме з кошторисом до 19  квітня 2019 р. на адресу Halyna.Skipalska@healthright.org.