Оголошуємо тендер на розробку сценарію та виготовлення анімаційного відеоролика

Оголошуємо тендер на розробку сценарію та виготовлення анімаційного відеоролика

2022-07-27

Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я” (далі за текстом – Фонд) оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки сценарію та виготовлення анімаційного відеоролика щодо запобігання та протидії сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН).

Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що складається з:

а) даного оголошення;

б) специфікації з додатками;

в) проект договору.

Умови проведення тендеру:

 • Надані учасниками тендеру пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж 30 днів.
 • Ціни мають бути зазначені в гривнях України, включаючи всі витрати, відповідно до вимог у специфікації.
 • Вимоги до пропозиції, кваліфікаційні критерії та спосіб оплати – як зазначено у специфікації.
 • Кінцевий термін подання пропозицій – не пізніше «10» серпня 2022, до 18:00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.
 • Основні критерії оцінки, що будуть впливати на кінцеве рішення щодо переможця тендеру, – згідно п. 7 специфікації.
 • Переможця тендеру буде обрано на засіданні тендерної комісії, яке відбудеться, як очікується, не пізніше «12» серпня 2022 р., після детальної технічної, фінансової та правової оцінки пропозицій. Протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту прийняття такого рішення організатор тендеру проінформує переможця у письмовій формі.

Пропозиції можуть надсилатись електронною поштою (відскановані документи) на адресу ел. пошти: vira.goncharuk@healthright.org.

 • Фонд залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації.
 • До розгляду допускаються лише пропозиції, що відповідають вимогам даного оголошення та специфікації з додатками до нього.
 • Фонд залишає за собою право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх пропозицій до укладення договору.

Будь-які питання щодо тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу vira.goncharuk@healthright.org .

 Додатки:

 • Специфікація з відповідними додатками;
 • Проект договору.

Додатки можна отримати, звернувшись електронною поштою на адресу vira.goncharuk@healthright.org , або за посиланням під оголошенням.

Примітка щодо запобігання сексуальній експлуатації та насильству:

Сексуальна експлуатація та сексуальна наруга заборонені у всіх формах. Організації впроваджують політику запобігання сексуальним домаганням, експлуатації та нарузі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики PSEA та організаційних правил і положень.

Форма специфікації video_PSEA

Шаблон договору

Дякуємо за співпрацю!