Оголошуємо тендер на проведення якісної оцінки комунікації/ зв’язків представників громад із співробітниками правоохоронних органів з питань запобігання / протидії гендерно зумовленого насильства

Оголошуємо тендер на проведення якісної оцінки комунікації/ зв’язків представників громад із співробітниками правоохоронних органів з питань запобігання / протидії гендерно зумовленого насильства

Організація та проведення оцінки буде здійснюватися в рамках проекту «Сприяння безпеці громади та запобіганню гендерно обумовленому насильству у громадських місцях на сході Україні», який впроваджується Українською фундацією громадського здоров’я в рамках проектів Структури ООН Жінки  на сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН “Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління”, що фінансується Європейським Союзом.

 

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ/СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

 

Інформація про проект:

Проект спрямований на мобілізацію жінок, дівчат, чоловіків та хлопців на рівні громад з метою просування шанобливих ненасильницьких відносин, забезпечення гендерної рівності, безпеки  жінок в громадських місцях та зміцнення потенціалу правоохоронних органів у запобіганні гендерно обумовленому насильству. Проект реалізується в трьох областях України (Донецька, Запорізька, Луганська), на рівні 29 окремих об’єднаних територіальних громад.

 

Мета тендеру:

Вибір консультанта – постачальника послуг у сфері організації та проведення якісних оцінок/досліджень.

Період надання послуг:

З 30 квітня 2019 року по 30 вересня 2019 року.

Послуги:

 1. Розробка методології якісної оцінки комунікацій/ зв’язків представників громад із співробітниками правоохоронних органів з питань запобігання / протидії гендерно зумовленого насильства для розробки навчальних матеріалів для працівників правоохоронних органів.
 2. Підготовка і узгодження з замовником протоколу та інструментарію оцінки англійською та українською мовами, а саме анкети для опитування експертів і гайди для проведення фокус груп.
 3. Організація та проведення польового етапу оцінки у громадах у трьох східних областях України – Запорізька, Донецька, Луганська.
 4. Організація та проведення фокус груп з місцевими організаціями, жіночими групами, активістами у сфері запобігання гендерному насильству та іншими зацікавленими сторонами.
 5. Організація та проведення гнучких інтерв’ю з експертами (з правоохоронних органів, місцевих представників/представниць ГО, які працюють у сфері запобігання гендерному насильству, представників медичних, освітніх закладів, соціальних служб тощо та з іншими зацікавленими особами).
 6. Обробка та аналіз даних.
 7. Підготовка української та англійської версії аналітичного звіту, робота з коментарями замовника, узгодження із замовником.
 8. Представлення результатів якісної оцінки зацікавленим сторонам для інформування та підтримки розробки навчальних матеріалів для працівників правоохоронних органів.

Загальні умови участі у тендері: 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг – фізичні особи-підприємці, які:

 1. Мають досвід організації  та проведення соціальних досліджень, не менше 5 років.
 2. Мають освіту з соціології, соціальної психології, або іншу дотичну.
 3. Володіють англійською мовою.
 4. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
 5. Не є платниками ПДВ.

Зацікавлених в участі у тендері запрошуємо надіслати до 20 квітня 2019 р.  на адресу Halyna.Skipalska@healthright.org CV, технічну та фінансову пропозицію. В темі листа потрібно зазначити: Тендер – Якісна оцінка.

 

Додаткова інформація:

Причини відхилення заявок не повідомляються. Матеріали, подані на конкурс, не повертаються. Заявки, оформлені з порушенням зазначених вимог, розглядатися не будуть.