Оголошуємо тендер на проведення дослідження «Аудит безпеки» в м.Рубіжне, Луганська обл.

Оголошуємо тендер на проведення дослідження «Аудит безпеки» в м.Рубіжне, Луганська обл.

Організація та проведення дослідження буде здійснюватися в рамках проекту «Сприяння безпеці громади та запобіганню гендерно обумовленому насильству у громадських місцях на сході Україні», який впроваджується Українською фундацією громадського здоров’я в рамках проектів Структури ООН Жінки  на сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН “Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління”, що фінансується Європейським Союзом.

 

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ/СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

 

Інформація про проект:

Проект спрямований на мобілізацію жінок, дівчат, чоловіків та хлопців на рівні громад з метою просування шанобливих ненасильницьких відносин, забезпечення гендерної рівності, безпеки  жінок в громадських місцях та зміцнення потенціалу правоохоронних органів у запобіганні гендерно обумовленому насильству. Проект реалізується в трьох областях України (Донецька, Запорізька, Луганська), на рівні 29 окремих об’єднаних територіальних громад.

 

Мета тендеру:

Вибір консультанта – постачальника послуг у сфері організації та проведення соціологічних досліджень.

 

Період надання послуг:

З 13 квітня 2019 року по 31 липня 2019 року.

 

Послуги:

 1. Розробка методології дослідження «Аудит безпеки» у відповідності до матеріалів ООН Жінки з реалізації аудитів безпеки в інших містах.
 2. Підготовка і узгодження з замовником протоколу дослідження англійською мовою.
 3. Розробка і узгодження з замовником інструментарію дослідження, а саме анкети для кількісного опитування і форми для фіксації інформації під час пересування містом.
 4. Забезпечення дотримання етичних принципів дослідження з тем, пов’язаних з насильством над жінками, згідно керівництва ВООЗ[1].
 5. Організація мультидисциплінароної групи з проведення аудиту безпеки за участі місцевих жінок, молоді, представників правоохоронних органів, місцевої влади, соціальних служб та замовника.
 6. Організація та проведення польового етапу дослідження в м. Рубіжне, Луганської області.
 7. Організація та проведення робочих зустрічей з мультидисциплінарною групою з проведення аудиту безпеки за участю місцевих жінок, молоді та зацікавлених сторін.
 8. Проведення кількісного опитування жінок в м.Рубіжне з питань безпеки середовища.
 9. Проведення мультидисциплінарною групою перевірки безпеки публічних місць і транспорту за маршрутами містом з фіксацією інформації у звітній формі, а також за допомогою фото- відео-зйомки.
 10. Обробка даних, підготовка до аналізу.
 11. Підготовка української та англійської версії аналітичного звіту, робота з коментарями замовника, узгодження із замовником.
 12. Інтеграція до звіту попередніх дотичних досліджень з теми безпеки публічних місць в м.Рубіжне, Луганської області.
 13. Розробка практичних рекомендацій місцевим органам влади, правоохоронцям та громаді щодо плану заходів з посилення безпеки в публічному просторі міста, де проводилось дослідження.
 14. Підготовка презентації дослідження в форматі слайдів.
 15. Презентація результатів дослідження під час робочої зустрічі в місті проведення дослідження.

 

Загальні умови участі у тендері: 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг – фізичні особи-підприємці, які:

 1. Мають досвід організації  та проведення соціальних досліджень, не менше 5 років.
 2. Мають освіту з соціології, соціальної психології, або іншу дотичну.
 3. Володіють англійською мовою.
 4. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
 5. Не є платниками ПДВ.

Зацікавлених в участі у тендері запрошуємо надіслати до 5 квітня 2019 р.  на адресу Halyna.Skipalska@healthright.org CV, технічну та фінансову пропозицію. В темі листа потрібно зазначити: Тендер – Аудит безпеки.

 

Додаткова інформація:

Причини відхилення заявок не повідомляються. Матеріали, подані на конкурс, не повертаються. Заявки, оформлені з порушенням зазначених вимог, розглядатися не будуть.

 

 

[1] http://www.who.int/gender/documents/violence/who_fch_gwh_01.1/en/