ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ З РОЗРОБКИ ТРЕНІНГОВОГО МОДУЛЮ З ПИТАНЬ ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА ЩОДО ЖІНОК НА ТЕМУ: «НАРКОЗАЛЕЖНІСТЬ ТА НАСИЛЬСТВО» У РАМКАХ ПРОЕКТУ «НАСИЛЬСТВУ НЕМАЄ ВИПРАВДАННЯ: РОЗШИРЕННЯ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК, ЯКІ ВЖИВАЮТЬ НАРКОТИКИ»

ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ З РОЗРОБКИ ТРЕНІНГОВОГО МОДУЛЮ З ПИТАНЬ ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА ЩОДО ЖІНОК НА ТЕМУ: «НАРКОЗАЛЕЖНІСТЬ ТА НАСИЛЬСТВО» У РАМКАХ ПРОЕКТУ «НАСИЛЬСТВУ НЕМАЄ ВИПРАВДАННЯ: РОЗШИРЕННЯ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК, ЯКІ ВЖИВАЮТЬ НАРКОТИКИ»

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією HealthRightInternational (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та HealthRightInternational (Право на здоров’я) впроваджують проекти, спрямовані на протидію ґендерно зумовленому та домашньому насильству; розвиток місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ:

Проект «Насильству немає виправдання: розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики» реалізується за підтримки МФ «Відродження» і спрямовано на вирішення проблеми забезпечення доступу жінок, які зіштовхнулися з подвійною проблемою наркозалежності та насильства, до послуг з профілактики та реагування на випадки насильства, з урахуванням потреб даної цільової групи – через розробку спеціального додаткового тренінгового модулю «Наркозалежність і насильство» до Програми підготовки тренерів та фахівців патрульної поліції, дільничних інспекторів міліції, офіцерів ювенальної превенції та працівників служб «Поліна» з питань попередження домашнього насильства (далі – ДН) та насильства за ознакою статі (далі – НЗС) щодо жінок. Окремою складовою проекту є проведення дослідження щодо аналізу залежності між скоєним злочином, ДН та НЗС, вживанням наркотичних речовин серед засуджених жінок, яке буде проводитися на базі Чернігівської та Качанівської виправних колоній.

 

ГЕОГРАФІЯ ПРОЕКТУ: підконтрольні Україні території Донецької та Луганської областей.

МЕТА ТЕНДЕРУ:

Вибір консультанта – постачальника послуг у сфері розробки навчальних, тренінгових модулів/ посібників

 

Термін виконання робіт: травень 2019 – червень 2019

 

 

Основні функції надавача послуг:

 1. Розробка анкети для оцінки знань працівників МВС з питань наркозалежності та насильства, проведення анкетування визначеної кількості працівників МВС Донецької та Луганської областей, аналіз отриманої кількості анкет.
 2. Розробка тренінгового модулю відповідно до тематики, зазначеної в оголошенні.
 3. Узгодження змісту тренінгового модулю із МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», Міністерством внутрішніх справ України та МФ Відродження.
 4. Узгодження тренінгового модулю з керівництвом МВС та МФ Відродження, представниками / цями НУО, що опікуються правами жінок, що зіштовхнулися з подвійною проблематикою наркозалежності та насильства.
 5. Подання замовнику завершену версію тренінгового модулю, після врахування всіх коментарів та зауважень.
 6. Подати Замовнику звіт за результатами виконаних робіт.

 

 

Очікувана звітність: за результатами виконаних робіт. Остаточний звіт подається не пізніше 01 липня 2019 року

 

Оцінка ефективності: Результати роботи постачальника послуг будуть оцінені за такими критеріями, як своєчасність, відповідальність, ініціативність, комунікація, точність та якість наданих послуг.  Оцінювання буде проведено керівником проекту, що також стане основою для виплати консультанту винагороди за надані послуги.

 

Вимоги до кандидатів:

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг – фізичні особи-підприємці, які:

 • Мають вищу освіту з соціальних наук, психології, медицини, педагогіки або подібних;
 • Мають не менше 3 років досвіду щодо розробки посібників/ тренінгових модулів у соціальній сфері;
 • Досвідчені у підготовці звітів за результатами проведеної роботи;
 • Готові співпрацювати із Замовником та партнерськими НУО на всіх етапах розробки тренінгового модулю;
 • Мають офіційну реєстрацію на території України;
 • Не є платниками ПДВ.

 

Останній термін подання заявок:  30 квітня 2019 року.

 

Зацікавлених в участі у тендері запрошуємо надіслати пропозиції до 30 квітня 2019 р.  на адресу  olha.luchynska@healthright.org . Просимо подати фінансову пропозицію, CV та супровідний лист. В темі листа потрібно зазначити: Тендер – Розробка тренінгового модулю. Контактна особа – Ольга Лучинська.

 

Додаткова інформація:

Причини відхилення заявок не повідомляються.

 

Матеріали, подані на конкурс, не повертаються.

 

Заявки, оформлені з порушенням зазначених вимог, розглядатися не будуть.