ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ З ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ в рамках компоненту «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі», що реалізується за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні

ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ З ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ в рамках компоненту «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі», що реалізується за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні

1.    ІНФОРМАЦІЯ ПРО ІМПЛЕМЕНТАЦІЙНОГО ПАРТНЕРА

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проєкти, спрямовані на профілактику ґендерно зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

 

2.    ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЄКТ

Компонент «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі» спрямований на посилення національної системи попередження та реагування на ґендерно зумовлене насильство на загальнодержавному та регіональному рівнях для забезпечення умов, в яких більшість потерпілих від ґендерно зумовленого насильства зверталися б по допомогу та мали доступ до якісних послуг з особливою увагою на потерпілих, сприяючи поширенню ідеї «нульової» терпимості до насильства в суспільстві.

Метою створення «Women Career Hub» є сприяння розвитку професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, постраждалих від домашнього/ґендерно зумовленого насильства, або жінок, які перебувають у групі ризику потрапляння у випадки насильства.

 

У рамках компоненту пропонуються наступні послуги:

 • Консультації кар’єрних радників/ць щодо здобуття професійних навичок та індивідуальна підтримка в пошуку роботи;
 • Організація професійних курсів для клієнток притулків/денних центрів/кризових кімнат з метою розширення можливостей працевлаштування або започаткування ініціатив, що можуть приносити дохід, стійких і затребуваних в рамках пандемії COVID-19;
 • Підтримка ініціатив соціального підприємництва для жінок, які пережили насильство та перебувають у притулках/денних центрах/кризових кімнатах, створених за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення у партнерстві з УФГЗ. Заснування таких соціальних підприємств допоможе створити робочі місця для клієнток, прискорюючи їх відновлення, побудову життя вільного від насильства та подолання травматичного досвіду.

 

Географія: Вінницька, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська, Київська, Одеська, Херсонська, Миколаївська та на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

 

Донор: Фонд ООН у галузі народонаселення.

 

 

3.    ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Основною метою тендеру є вибір консультанта – постачальника послуг у сфері організації та проведення соціологічних досліджень.

 

 

Термін надання послуг: листопад 2020 р. – грудень 2020 р.

 

 

Основні функції надавача послуг:

 

 • Проведення аналізу існуючих досліджень та наявної інформації, що відображають ситуацію щодо кращих міжнародних, національних та регіональних практик у програмах та проєктах професійного розвитку жінок, потерпілих від домашнього насильства.
 • Розробка дослідницьких гіпотез і підготовка короткого звіту за результатами проведеного аналізу існуючих досліджень та наявної інформації щодо окресленої проблематики.
 • Підготовка протоколу та інструментарію дослідження щодо аналізу бар’єрів на шляху до працевлаштування жінок, потерпілих від домашнього насильства, включаючи сприйняття проблем та прогалин у послугах для потерпілих від ДН; визначення потреб і напрямів професійного розвитку жінок, які потерпіли від домашнього насильства та зараз отримують послуги у денних кризових центрах, притулках, для полегшення їх доступу до стабільного працевлаштування.
 • На основі глибинних інтерв’ю здійснити прогноз напрямів розвитку ринку праці для жінок, потерпілих від домашнього насильства, в умовах пандемії COVID-19.
 • Координація збору даних, проведення анкетування, онлайн-опитування глибинних та експертних інтерв’ю у співробітництві з НУО, залученими у роботу з жінками, що потерпіли від домашнього насильства.
 • Обробка зібраних даних, створення та підготовка масиву даних для аналізу.
 • Підготовка технічного звіту за результатами дослідження.
 • Підготовка аналітичного звіту за результатами дослідження.
 • Розробка практичних рекомендацій для успішної синергії влади, бізнесу та громадянського суспільства у створенні сталих регіональних ініціатив, направлених на розвиток професійного потенціалу та економічної спроможності жінок, що потерпають від домашнього насильства.
 • Підготовка короткої презентації із зазначенням основних висновків і рекомендацій.

 

Очікувана звітність: поетапна, за результатами виконаних робіт. Остаточний звіт подається не пізніше 15 грудня 2020 року.

 

Вимоги до кандидатів:

 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг – фізичні особи-підприємці, які:

 

 • Мають вищу освіту з соціальних наук, права, державного управління, економіки, гендерних досліджень або суміжних дисциплін;
 • Мають не менше 3 років досвіду розробки та проведення досліджень у соціальній сфері;
 • Добре володіють роботою зі статистичними програмами обробки та аналізу даних;
 • Досвідчені у підготовці звітів за результатами дослідження;
 • Мають навички організації та управління часом, уважні до деталей та здатні вкладатися в терміни;
 • Готові співпрацювати із Замовником та партнерськими НУО на всіх етапах дослідження;
 • Мають офіційну реєстрацію на території України;
 • Не є платниками ПДВ.

 

Останній термін подання заявок: 30 жовтня 2020 року.

 

Зацікавлених в участі у тендері запрошуємо надіслати пропозиції до 30 жовтня 2020 року на адресу: на anastasiia.liadneva@healthright.org до 18.00. Просимо подати технічну пропозицію, фінансову пропозицію, CV та супровідний лист. В темі листа потрібно зазначити: Тендер – Проведення дослідження. «Women Career Hub»

 

Тендерні пропозиції мають включати наступні компоненти:

 

1) Інформація про організацію: резюме організації, кваліфікація та досвід запропонованого персоналу (надати їх резюме), копію свідоцтва про реєстрацію або виписки з єдиного державного реєстру, досвід у провадженні аналогічних проектів, проведених за останні 3 роки.

 

2) Технічна пропозиція. Опис цілей, методології та графіку проведення дослідження.

 

 

Додаткова інформація:

 

Причини відхилення заявок не повідомляються.

 

Матеріали, подані на конкурс, не повертаються.

 

Заявки, оформлені з порушенням зазначених вимог, розглядатися не будуть.