ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ З ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ у рамках компоненту «Зниження негативних економічних, соціальних, психологічних наслідків пандемії COVID-19 для здоров’я та безпеки жінок та дівчат в Україні», що виконується МБФ “Українська фундація громадського здоров`я” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та фінансової підтримки Європейського союзу

ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ З ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ у рамках компоненту «Зниження негативних економічних, соціальних, психологічних наслідків пандемії COVID-19 для здоров’я та безпеки жінок та дівчат в Україні», що виконується МБФ “Українська фундація громадського здоров`я” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та фінансової підтримки Європейського союзу

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією HealthRightInternational (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та HealthRightInternational (Право на здоров’я) впроваджують проекти, спрямовані на протидію ґендерно зумовленому та домашньому насильству; розвиток місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПОНЕНТ:

Компонент «Зниження негативних економічних, соціальних, психологічних наслідків пандемії COVID-19 для здоров’я та безпеки жінок та дівчат в Україні» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та фінансової підтримки Європейського союзу спрямовано на задоволення конкретних потреб, викликаних негайними і довгостроковими наслідками пандемії COVID-19 або інших аналогічних кризових ситуацій шляхом розширення можливостей місцевих НГО з надання і підтримки ефективних послуг із запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство.

Окремою складовою компоненту є проведення дослідження щодо аналізу впливу COVID-19 на соціально-психологічну допомогу та підтримку кризових категорій населення в  умовах COVID-19, у т.ч. з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, а також оцінка охоплення послугами, які надаються населенню громадянським суспільством. Також дослідження має на меті визначити прогалини у наданні послуг та перспективи і умови для виконання соціального замовлення НГО в регіонах проєкту.

ГЕОГРАФІЯ: 12 регіонів України.

 

МЕТА ТЕНДЕРУ:

Вибір консультанта – постачальника послуг у сфері організації та проведення соціологічних досліджень.

 

Термін виконання робіт: листопад 2020 р. – грудень 2020 р.

Основні функції надавача послуг:

 1. Проведення аналізу існуючих досліджень та наявної інформації, що відображають ситуацію щодо впливу COVID-19 на соціально-психологічну допомогу та підтримку кризових категорій населення в умовах COVID-19, у т.ч. з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, а також охоплення послугами, які надаються населенню громадянським суспільством.
 2. Розробка дослідницьких гіпотез і підготовка короткого звіту за результатами проведеного аналізу існуючих досліджень та наявної інформації щодо окресленої проблематики.
 3. Підготовка протоколу та інструментарію дослідження щодо аналізу впливу COVID-19 на соціально-психологічну допомогу та підтримку кризових категорій населення в умовах COVID-19, у т.ч. з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, а також охоплення послугами, які надаються населенню громадянським суспільством.
 4.  Очікувані методи дослідження: індивідуальні структуровані та експертні інтерв’ю.
 5. Отримання експертного висновку щодо відповідності протоколу та інструментарію дослідження етичним засадам від Комітету з етики при визнаній науковій інституції.
 6. Координація збору даних, проведення фокус-груп, глибинних та експертних інтерв’ю у співробітництві з НУО та іншими партнерами.
 7. Обробка зібраних даних, створення та підготовка масиву даних для аналізу.
 8. Підготовка технічного звіту за результатами дослідження.
 9. Підготовка аналітичного звіту за результатами дослідження.
 10. Розробка практичних рекомендацій щодо подолання прогалин у наданні послуг та перспектив і умов для виконання соціального замовлення громадськими організаціями в регіонах проекту.  Рекомендації мають відповідати критеріям SMART.
 11. Підготовка короткої презентації із зазначенням основних висновків і рекомендацій.

Очікувана звітність: поетапна, за результатами виконаних робіт.

Остаточний звіт подається не пізніше ІІІ декади грудня 2020 року

Оцінка ефективності: Результати роботи постачальника послуг будуть оцінені за такими критеріями, як своєчасність, відповідальність, ініціативність, комунікація, точність та якість наданих послуг.  Оцінювання буде проведено керівником проекту, що також стане основою для виплати консультанту винагороди за надані послуги.

 

Вимоги до кандидатів:

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг – фізичні особи-підприємці, які:

 • Мають вищу освіту з соціальних наук, права, державного управління, економіки, гендерних досліджень або суміжних дисциплін;
 • Мають не менше 3 років досвіду розробки та проведення досліджень у соціальній сфері;
 • Добре володіють роботою зі статистичними програмами обробки та аналізу даних;
 • Досвідчені у підготовці звітів за результатами дослідження;
 • Мають навички організації та управління часом, уважні до деталей та здатні вкладатися в терміни;
 • Готові співпрацювати із Замовником та партнерськими НУО на всіх етапах дослідження;
 • Мають офіційну реєстрацію на території України;
 • Не є платниками ПДВ.

 

Останній термін подання заявок: 30 жовтня 2020 року.

Зацікавлених в участі у тендері запрошуємо надіслати пропозиції до 30 жовтня  2020 р.  на адресу victoria.yalovska@healthright.org. Просимо подати технічну пропозицію, фінансову пропозицію, CV та супровідний лист. В темі листа потрібно зазначити: Тендер – Проведення дослідження. НУО.

Додаткова інформація:

Причини відхилення заявок не повідомляються.

Матеріали, подані на конкурс, не повертаються.

Заявки, оформлені з порушенням зазначених вимог, розглядатися не будуть.