Обговорили надання соціально-психологічної підтримки учасникам бойових дій в АТО/ООС та членам їх родин

Обговорили надання соціально-психологічної підтримки учасникам бойових дій в АТО/ООС та членам їх родин

18 грудня на круглому столі спільно з заступником Міністра у справах ветеранів Ігорем Безкаравайним обговорювали організацію діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій в АТО/ООС та членам їх родин, а також надання їм спеціалізованих послуг.

Досвідом роботи з ветеранами ділилися:

  • Оксана Єльчієва, директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА;
  • Людмила Бойко, директорка Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення;
  • Олександр Алієв, ветеран, учасник бойових дій в АТО/ООС, консультант мобільно бригади смт Бородянка;
  • Тетяна Франчук, координаторка мобільної бригади м. Вишневе;
  • Наталія Цвєткова, координаторка діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги УФГЗ;
  • Юлія Мазур, головна спеціалістка експертної групи психосоціальної реабілітації Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації ветеранів Міністерства у справах ветеранів України.

 

Говорили про алгоритми роботи, варіанти надання допомоги, потреби для комплексного та якісного надання допомоги учасникам бойових дій в АТО/ООС та рекомендації щодо впровадження моделі діяльності мобільної бригади.

Нагадаємо! У Київській та Миколаївській областях діють 6 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій в АТО/ООС та членам їх родин. Ця послуга досить затребувана, адже саме звернувшись до мобільної бригади ветеран може отримати психологічну допомогу, підтримку, а також допомогу в адаптації до мирного життя.

Захід відбувався в межах проєкту «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі», який реалізовує МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.