На Луганщині підбили підсумки 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства

На Луганщині підбили підсумки 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства

На Луганщині обговорили результати ініціативи 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства.

Під час засідання Обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, регіональна координаторка МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» по Донецькій і Луганській областях Ганна Лемешко презентувала результати ініціатив фундації, реалізовані в межах проєкту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях на Сході Україні» у Луганські області.

Протягом 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з ООН Жінки провели інтерактивний онлайн марафон з 7 зустрічей для підлітків Луганської, Донецької та Запорізької областей. Зокрема, у Луганській області взяли участь понад 400 старшокласників.

На заході анонсували низку нових ініціатив, зокрема, кампанію ООН Жінки «Бийся як дівчина», та обговорили результати діючих проєктів, таких як «Поліцейський офіцер громади» що функціонує в Луганській області.

Директорка Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук зазначила, що Департамент щороку фіксує зростання інтересу до акції.

Так, у 2020 році акція охопила усі міста, райони та територіальні громади в області, де заплановано проведення 730 заходів, тоді як минулого року було проведено понад 600 заходів. Це показник успішної співпраці Департаменту, громадських організацій та міжнародних донорів.