Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я” (далі за текстом – Фонд) оголошує тендер на обрання постачальника послуг з з організації технічного IT супроводу онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)

Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я” (далі за текстом – Фонд) оголошує тендер на обрання постачальника послуг з з організації технічного IT супроводу онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)

Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я” (далі за текстом – Фонд) оголошує тендер на обрання постачальника послуг з з організації технічного IT супроводу онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)»

Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що складається з:

а) даного оголошення;

б) специфікації з додатками;

в) проекту договору.

Умови проведення тендеру:

 • Надані учасниками тендеру пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж 30 днів.
 • Ціни мають бути зазначені в гривнях України, включаючи всі витрати, відповідно до вимог у специфікації.
 • Вимоги до пропозиції, кваліфікаційні критерії та спосіб оплати – як зазначено у специфікації.
 • Кінцевий термін подання пропозицій – не пізніше «21» липня 2022. о 18:00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.
 • Основні критерії оцінки, що будуть впливати на кінцеве рішення щодо переможця тендеру, – згідно п. 7 специфікації.
 • Переможця тендеру буде обрано на засіданні тендерної комісії, яке відбудеться, як очікується, не пізніше «22» липня 2022 р., після детальної технічної, фінансової та правової оцінки пропозицій. Протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту прийняття такого рішення організатор тендеру проінформує переможця у письмовій формі.

Пропозиції можуть надсилатись електронною поштою (відскановані документи) на адресу ел. пошти: olena.kochetkova@healthright.org

 • Фонд залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації.
 • До розгляду допускаються лише пропозиції, що відповідають вимогам даного оголошення та специфікації з додатками до нього.
 • Фонд залишає за собою право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх пропозицій до укладення договору.

Будь-які питання щодо тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу olena.kochetkova@healthright.org

Додатки:

 • Специфікація з відповідними додатками
 • Проект договору.

Додатки можна отримати, звернувшись електронною поштою на адресу olena.kochetkova@healthright.org , або за посиланням під оголошенням.

Дякуємо за співпрацю!

 

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

з організації технічного IT супроводу онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)»

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Технічне завдання розроблено в рамках проєкту «Запобігання сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН) в Україні», який реалізовується за фінансової підтримки Представництва Дитячого фонду ООН ( ЮНІСЕФ) в Україні, у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я».

Інформація про проєкт: 

Агресія Росії, розпочата 24 лютого 2022 року, спровокувала безпрецедентну гуманітарну кризу в країні.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) стверджує, що близько 7,1 мільйона людей були переміщені всередині країни. Війна по-різному впливає на жінок і дітей, породжуючи специфічні потреби та загострюючи існуючу вразливість. Переміщення – як всередині країни, так і поза її межами – значною мірою є ґендерним фактором, що значно збільшує ризики гендерно зумовленого насильства (ГЗН) і торгівлі людьми. Мільйони жінок, підлітків і дітей зараз пересуваються/неодноразово переміщувалися в пошуках безпеки та безпеки.

За даними OCHA, 12 мільйонів людей потребують допомоги через триваючий військовий наступ, у тому числі 2,9 мільйона дітей. Гуманітарна криза в Україні, яка швидко розвивається, створює безпосередню та зростаючу загрозу для життя та благополуччя більше 7 мільйонів дітей країни. У контексті війни жінки та діти стикаються зі зростаючими ризиками та потребами, у той час як їхній доступ до важливих гендерно-чутливих послуг та захисту від експлуатації та наруги, в тому числі під час отримання гуманітарної допомоги, обмежений.

Ці вразливі ситуації можуть створити середовище, в якому можуть процвітати різні види гендерного насильства, а також сексуальної експлуатації та наруги з боку постачальників гуманітарної допомоги.

Незважаючи на те, що в контексті війни з’явилося багато нових гуманітарних організацій, вони в основному зосереджені на гуманітарних інтервенціях і допомозі внутрішньо переміщеним особам, тоді як постачальники послуг, які все ще працюють у сфері гендерного насильства, стикаються з гострою нестачею  людських, фінансових ресурсів. У той же час попит на ці послуги швидко зростає, враховуючи обмежений ресурс/шляхи перенаправлення, доступ до життєво необхідної інформації (зокрема щодо наявності послуг щодо гендерно зумовленого насильства та сексуальної експлуатації та наруги), підвищується рівень вразливості жінок та дітей.

ЮНІСЕФ та його партнери несуть відповідальність за вжиття всіх необхідних заходів для зменшення ризику сексуальної експлуатації та насильства в громаді-партнері.

ЮНІСЕФ разом з іншими агентствами ООН декларують свою прихильність зміцненню структури та механізмів запобігання сексуальній експлуатації та нарузі (СЕН), щоб бути особливо уважними та чутливими до потреб постраждалих, більшість з яких жінки та дівчата. Всі бенефіціари гуманітарної допомоги повині бути обізнані про механізми подання скарг у громаді та взаємодії щодо  подальшого реагування на випадки СЕН.

Проєкт «Запобігання сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН) в Україні» спрямований на розбудову спроможності персоналу партнерів-виконавців для запобігання ризиків СЕН та підвищення обізнаності серед гуманітарних працівників та бенефіціарів гуманітарної допомоги.

Мета проєкту полягає в розбудові спроможності персоналу партнерів-виконавців для впровадження внутрішніх політик ЗСЕН, спрямованих на  запобігання, належне реагування та розгляд випадків сексуальної експлуатації та наруги, підвищення обізнаності з питань ЗСЕН серед гуманітарних працівників та отримувачів гуманітарної допомоги.

МЕТА ТА ОБСЯГ ЗАВДАННЯ

ЗАВДАННЯ:

Очікується, що підрядна організація під загальним керівництвом представника Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та представника Української Фундації громадського здоров’я буде залучена у наступні завдання:

 1. Технічне супроводження щонайменше 18 онлайн заходів (тренінги, вебінари) відповідно до затвердженого донором плану реалізації проєкту
 2. Підготовка вхідного/вихідного анкетування учасників заходів зазначених в п.1
 3. Ведення обліку учасників заходів
 4. Здійснення відеозапису онлайн заходів
 5. Здійснення розсилки методичних матеріалів учасникам онлайн заходів
 6. Підготовка звітів про проведення онлайн заходів за затвердженою замовником формою

Часові рамки

Початок контракту: 22.07.2022

Закінчення контракту: 16.02.2022

Досвід роботи та кваліфікаційні вимоги

 • Вища освіта в сфері IT-технологій.
 • Обов’язковий досвід роботи від 3-х років в міжнародних чи українських IT-компаніях, а також соціальних проектах (державних чи громадських організаціях) з питань моніторингу та оцінки он-лайн систем ведення обліку клієнтів.
 • Сильні організаційні навички, увага до деталей та здатність вкладатися в терміни. Хороші навички підготовки документів й досвід написання аналітичних звітів.
 • Самостійність, уміння працювати в команді, відповідальність, працелюбність і хороші комунікативні навички.
 • Вільне володіння українською та англійською мовою.

 УПРАВЛІННЯ ТА КООРДИНАЦІЯ

Роботою експерта керує координаторка проєкту МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», яка погоджує всі заходи, передбачені цим технічним завданням, приймає та безпосередньо координує роботу експерта.

У супровідному листі вкажіть, які подібні роботи (портфоліо) ви вже робили, відповідний професійний досвід, кошторис на виготовлення анімаційного відео згідно технічного завдання.

Контактна особа: Гончарук Віра

(+38 063 619 93 98)

Vira.Goncharuk@healthright.org

Примітка щодо запобігання сексуальній експлуатації та нарузі:

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.

Форма специфікації

Специфікація на обрання постачальника послуг з організації технічного IT супроводу онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)»

 1. Опис продукту (товарів, робіт, послуг)
Лот Найменування Завдання
1 Організація технічного IT супроводу онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)» 1.      здійснювати технічний супровід щонайменше 18 онлайн заходів (тренінги, вебінари) відповідно до затвердженого донором плану реалізації проекту;

2.      підготувати вхідне/вихідне анкетування учасників заходів зазначених в п.1;

3.      вести облік учасників заходів;

4.      здійснювати відеозапис онлайн заходів;

5.      здійснювати розсилку методичних матеріалів учасникам онлайн заходів;

6.      звітувати про проведення онлайн заходів за затвердженою замовником формою.

 

 1. Загальний об’єм закупки

Кількість до закупівлі: організація технічного IT супроводу 18 онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)»

 1. Умови поставки та оплати

Учасник визначає ціни на послуги у гривні з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені та передбачені законодавством, витрат на транспортування, страхування, навантаження, розвантаження, сплату митних тарифів, комісійних, інсталяцію обладнання, навчання персоналу, гарантійне обслуговування та усіх інших витрат.

Надані учасниками тендеру пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж 30 днів.

Договір буде укладений і оплата буде здійснюватися у гривнях України. Умови постачання: за домовленістю.

Умови оплати – по факту надання послуг, 50% передоплата, 100% передоплата (вказати в комерційній пропозиції Ваш варіант)

Термін виконання робіт – до «22» серпня 2022р.

 1. Особливі умови (гарантія тощо)

_____________________________________________________________

 1. Кваліфікаційні критерії

6.1. Суб’єкт підприємницької діяльності за законодавством України (юридична або фізична особа);

6.2. Не є платником ПДВ.

 1. Ключові критерії оцінки тендерних заявок

Пропозиція (разом з додатками до неї) оцінюється за допомогою бальної системи та ваги критеріїв оцінки. В сумі вага критеріїв оцінки становить 100%:

 • вартість послуги – 60%
 • досвід надання аналогічних послуг – 20%
 • термін надання – 10%
 • умови оплати – 10%

Розрахунки показників по бальній системі відбуваються наступним чином:

Ціна є кількісним показником, отже рейтинг по цінам вираховується по формулі нижче:

(Найнижча вартість)/(Вартість, що оцінюється)×макс.бал*×вага критерію

*максимальний бал складає 5 балів.

Для розрахунку оцінки за критеріями, що не мають кількісного вираження, кожен член Комісії оцінює від від 1 до 5 балів кожному окремому постачальнику за кожним окремим критерієм. Рейтинг за критерієм вираховується наступним чином:

Середнє арифметичне (від балів,виставлених всіма членами Комісії окремому постачальнику за окремим критерієм) × вага критерію

Переможцем визначається постачальник, що має найбільший сумарний рейтинг.

 1. Зміст тендерних заявок

Учасники повинні включати таку інформації до тендерних заявок:

 • Копії реєстраційних документів;
 • Заповнені та підписані Додатки №1-2 до специфікації;
 • Згоду на обробку персональних даних (для фізичних осіб) – Додаток № 3 до специфікації.

Додаток №1 до Специфікації на обрання постачальника послуг з організації технічного IT супроводу онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)»

Загальна інформація

Будь ласка, заповніть таблицю:

1. Повна назва компанії
2. Юридична адреса компанії
3. Фактична адреса компанії
4. Керівник компанії: посада, ПІБ
5. Контактний номер телефону керівника компанії
6. Контактна особа з питань подання пропозиції
7. Номер мобільного телефону контактної особи
8. E-mail контактної особи

 

«          »                       202     р.

[підпис]                 [посада]

Уповноважений підписати тендерну пропозицію для та від імені

Додаток 2 до Специфікації на обрання постачальника послуг з організації технічного IT супроводу онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)»

Цінова пропозиція, терміни та умови поставки та обслуговування

 1. Цінова пропозиція*
Лот

1

Назва Специфікація Кількість Ціна за одиницю без ПДВ, грн. Загальна вартість, грн.
1 Організація технічного IT супроводу онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)» 1.      здійснювати технічний супровід щонайменше 18 онлайн заходів (тренінги, вебінари) відповідно до затвердженого донором плану реалізації проекту;

2.      підготувати вхідне/вихідне анкетування учасників заходів зазначених в п.1;

3.      вести облік учасників заходів;

4.      здійснювати відеозапис онлайн заходів;

5.      здійснювати розсилку методичних матеріалів учасникам онлайн заходів;

6.      звітувати про проведення онлайн заходів за затвердженою замовником формою.

18
Всього
ПДВ 20%
Всього з ПДВ

* Ціна товару вказується у гривнях України.

** Ваша компанія може пропонувати поставку по будь-яких окремих лотах / кількості з наведеного вище переліку. Відповідно, може бути обрано кілька переможців для повного забезпечення умов конкурсу.

Термін надання послуг

Будь-ласка, зазначте термін поставки, який Ви пропонуєте:

                                                                                                                     

Умови оплати

Будь-ласка, зазначте умови оплати, які Ви пропонуєте (з урахуванням п. 4 специфікації):

______________________________________________________________

Умови гарантійного обслуговування

Будь-ласка, зазначте строки, умови та порядок здійснення стандартного та розширеного (якщо надається) гарантійного обслуговування, технічної підтримки продукту:

________________________________________________________________________

 

«          »                       202     р.

[підпис]                 [посада]

Уповноважений підписати тендерну пропозицію для та від імені

Додаток 3 до Специфікації на обрання постачальника послуг з організації технічного IT супроводу онлайн заходів в рамках проєкту «Запобігання та протидія сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН)»

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

м.                                                                               «          »                                  202     року

Я, _____________________________________________________________________________,

прізвище, ім’я, по-батькові, паспортні дані, РНОКПП

щo проживаю за адресою:________________________________________________

надаю Міжнародному благодійному фонду «Українська фундація громадського здоров’я” як володільцеві баз персональних даних (надалі – «Володілець») згоду на обробку моїх персональних даних в ході реалізації переддоговірних, договірних, позадоговірних, цивільних, господарських та інших відносин, прав та зобов’язань між мною та Володільцем, або у зв’язку із такими відносинами, правами та зобов’язаннями, зокрема враховуюче наступне:

 1. Цим надається згода на обробку будь-яких моїх персональних даних, необхідних для реалізації вказаних вище відносин, прав та зобов’язань, з метою, що визначена у цій Згоді, та в обсязі, що містяться в інформації і документах та їх копіях, що підписуються/засвідчуються, подаються чи повідомляються мною в будь-якій формі, отримуються Володільцем від третіх осіб.
 2. Персональні дані обробляються Володільцем із метою виконання його статутних цілей та завдань, його благодійних програм і проектів, укладених договорів та угод, вимог чинного законодавства, а також з метою реалізації відносин, прав та зобов’язань як безпосередньо між мною та Володільцем, так і у зв’язку із такими відносинами, правами та зобов’язаннями.
 3. Цим Володільцю надається згода на поширення персональних даних, в тому числі передачу чи надання доступу (в тому числі для обробки) третім особам, включаючи передачу органам державної влади та місцевого самоврядування, іншим розпорядникам чи третім особам на розсуд Володільця, транскордонну передачу персональних даних Володільцем до інших іноземних держав, в т.ч. міжнародним донорам, в обсязі, необхідному для досягнення мети обробки персональних даних, без додаткового повідомлення чи отримання додаткової згоди.
 4. Я розумію та усвідомлюю, що обробка персональних даних здійснюється постійно, як протягом строку існування відносин між мною та Володільцем, так і після їх закінчення – відповідно до встановленої мети обробки.
 5. Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних” мені повідомлено про права суб’єкта персональних даних, що засвідчується моїм підписом на цій Згоді.
 6. Ця Згода діє безстроково. Я погоджуюсь на те, що протягом зазначеного терміну Володілець не зобов’язаний припиняти/змінювати обробку персональних даних і знищувати мої персональні дані.
 7. Ця Згода сама по собі не зобов’язує надавати будь-які персональні дані Володільцеві для обробки. Відповідні зобов’язання із надання персональних даних визначаються, виходячи із характеру та суті зазначених вище відносин, умов відповідних програм, проектів, договорів, угод та домовленостей, а також положень чинного законодавства.

На підтвердження вищевикладеного, я, що підписався нижче, підтверджую свою згоду на обробку моїх персональних в порядку і на умовах, описаних вище:

Суб’єкт персональних даних

_______________________  _____________________________________

                        підпис                                                      прізвище, ім’я, по-батькові