МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках проєкту  «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», за фінансової підтримки ЮНІСЕФ, оголошує конкурс на наступні посади (надавачів послуг) ПР менеджера, Консультанта з моніторингу і оцінки, Фахівця з моніторингу і оцінки, Супервізора

Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проєкт: Інтенсивна ескалація збройного насильства після бойових дій, розпочатих 24 лютого 2022 року, призвела до жахливої гуманітарної кризи. Ця остання ескалація є ринковою через масове переміщення населення по всій країні та в сусідні країни та зростаючу кількість причин. Конфлікт впливає на всі виміри життя: перешкоджає доступу до основних послуг, порушує економічну діяльність та засоби до існування та руйнує найважливіші громадські інфраструктура – у тому числі школи, лікарні, мости, водопостачання та каналізація, а також житлові будинки. Конфлікт є кризою для дітей, ризики для їхнього життя та добробуту щодня зростають.

Постійні бойові атаки збройними силами Російської Федерації  на цивільне населення та цивільну інфраструктуру та відсутність безпечних проходів створюють спіральні ризики захисту та становлять серйозну загрозу життю тисяч мирних жителів, які намагаються втекти від бойових дій. Підвищені ризики безпеки, руйнування мостів і доріг, а також відсутність ресурсів або інформації про те, де знайти безпеку та житло, є додатковими перешкодами для безпечного пересування. Жінки та діти, люди з обмеженими можливостями та/або серйозними медичними станами, а також люди похилого віку та групи меншин все частіше стикаються з перешкодами у доступі до найважливіших послуг, таких як транспорт, продукти харчування, ліки, психосоціальна підтримка та невідкладна медична допомога в постраждалих районах.

З березня 2022 року МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН в Україні (UNICEF) реалізують проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», який спрямований на гуманітарне реагування та  на підтримку людей у ​​західній та центральній частині України як у «приймаючих», так і в «переселенських» громадах. В рамках проєкту планується створити 50 мультидисциплінарних мобільних команд в 11 регіонах України, які будуть надавати соціально-психологічну, правову, медичну допомогу дітям та сім’ям, які постраждали від війни, з особливим фокусом на вагітних жінок,  жінок із дітьми, дітей та підлітків.

Основні функції мультидисциплінарних мобільних команд:

  • Надання соціальної та психосоціальної підтримки, правової та медичної допомоги, перенаправлення, забезпечення харчування та тимчасовим житлом сімей та дітей, які постраждали від війни, отримання оперативної оцінки потреб та перенаправлення до відповідних служб соціального захисту осіб, постраждалих від військових дій збройних сил Російської Федерації через виявлення, надання консультацій та супровід 50 мультидисциплінарних мобільних команд (кожна команда складається з 5 співробітників, а саме: 4 надавачі соціально-психологічної допомоги (психолог, соціальний працівник, юрист, медсестра та 1 водія)).
  • Надання соціальної та психосоціальної підтримки, правової та медичної допомоги, перенаправлення під час виїздів в місця тимчасового перебування сімей та дітей, які постраждали від війни, через індивідуальні та телефонні/онлайн консультації сім’ям та дітям, що здійснюють 50 мультидисциплінарних мобільних команд.

Донор: Дитячий фонд ООН (UNICEF).

Технічне завдання

консультанта (НАДАВАЧА ПОСЛУГ) з моніторингу та оцінки

Термін реалізації проекту: березень-вересень 2022 з можливим продовженням.

Зайнятість: часткова.

Основні цілі: Консультування з питань розробки та впровадження систем збору та аналізу даних, проектування, підтримка роботи та вдосконалення усіх інструментів збору/подання даних, комплексного програмного управління інформацією та забезпечення того, щоб зібрана інформація аналізується та використовується для вдосконалення поточних програм та відображається у якісних звітах та пропозиціях УФГЗ та донора проекту, ЮНІСЕФ, інших місцевих партнерів.

Основні функції:

  • Розробка, впровадження, підтримка та покращення систем збору та аналізу даних від мультидисциплінарних мобільних команд, забезпечуючи їх оптимізацію для контексту впровадження проєкту та отримання якісних даних, які відповідають інтересам зовнішніх і внутрішніх зацікавлених сторін(клієнтів проекту, донорів та місцевих партнерів);
  • Глибинний аналіз, систематизація та узагальнення статистичної інформації та підготовка звітів для покращення прийняття управлінських та стратегічних рішень в проєкті;
  • Контроль впровадження системи моніторингу, оцінки та навчання персоналу проєкту;
  • Координація збору та аналізу форм, інструментів оцінки ефективності та досягнення коротко та довготермінових цілей в рамках проєкту;
  • Розробка і впровадження керівництв та процедур для сприяння розвитку практик аналізу, використання даних та навчання у всіх проектах;
  • Участь у створенні та впровадженні системи забезпечення якості даних;
  • Організація та проведення навчання фахівців мультидисциплінарних мобільних команд з питань моніторингу, оцінки та навчання, аналізу ефективності та результативності реалізації проектів;
  • Участь у плануванні, розробці логфреймів, робочих планів, координації впровадження проєкту;
  • Створення відповідних інструкцій для фахівців мультидисциплінарних мобільних команд щодо заповнення відповідних інструментів звітності в рамках реалізації проєкту.

ВИМОГИ:

  • Вища освіта в соціальній, соціологічній, або дотичних сферах.
  • Досвід роботи від 5-ти років в міжнародних чи українських соціальних проєктах (державних чи громадських організаціях) з питань моніторингу та оцінки он-лайн систем ведення обліку клієнтів.
  • Сильні організаційні навички, увага до деталей та здатність вкладатися в терміни. Хороші навички підготовки документів й досвід написання аналітичних звітів.
  • Самостійність, уміння працювати в команді, відповідальність, працелюбність і хороші комунікативні навички.
  • Вільне володіння українською та англійською мовою.
  • Реєстрація кандидата фізичною особою підприємцем 3 групи, без ПДВ з відповідними КВЕДами, або готовність до реєстрації буде перевагою.

Технічне завдання

Фахівця (НАДАВАЧА ПОСЛУГ) з моніторингу та оцінки

Географія проєкту: Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Вінницька, Волинська, Хмельницька та Дніпропетровська області.

Термін реалізації проекту: березень-вересень 2022 з можливим продовженням.

Зайнятість: часткова.

Основні цілі: технічний нагляд та загальне адміністрування, аналіз заповнення он-лайн форм щодо оцінки потреб цільової групи проєкту в послугах та аналізі послуг, наданих мультидисциплінарними мобільними командами клієнтам проекту, розробка та впровадження, навчання системи аналізу ефективності роботи мобільних команд.

Основні функції:

  • Контроль ведення виконавцями проєкту поточної документації проєкту;
  • Підготовка регулярних та за запитом донора та партнерів проєкту звітів по роботі проєкту;
  • Збір та аналіз інформації, необхідної для успішної реалізації проєкту, організація моніторингових візитів до мультидисциплінарних мобільних команд;
  • Глибинний аналіз, систематизація та узагальнення статистичної інформації отриманої в рамках реалізації проєкту;
  • Впровадження системи та здійснення регулярної оцінки показників програмних компонентів;
  • Підготовка рекомендацій та презентацій для керівника проєкту з метою підвищення результативності реалізації проєкту з питань моніторингу та оцінки;
  • Підготовка описових та аналітичних звітів за результатами програмної діяльності з питань моніторингу та оцінки;
  • Участь у створенні та впровадженні системи забезпечення якості даних;
  • Розробка моніторингових та звітних форм, контроль проведення моніторингу;
  • Організація та проведення навчання співробітників з питань моніторингу та оцінки, аналізу результативності реалізації проів;
  • Участь у плануванні, координації впровадження проєкту з іншими виконавцями проекту та мультидисциплінарними мобільними командами;
  • Розробка системи моніторингу для проєктних заявок.

ВИМОГИ:

  • Вища освіта в соціальній, соціологічній, ІТ або дотичних сферах.
  • Досвід роботи від 3-х років в міжнародних чи українських соціальних проєктах (державних чи громадських організаціях) з питань моніторингу та оцінки он-лайн систем ведення обліку клієнтів.
  • Сильні організаційні навички, увага до деталей та здатність вкладатися в терміни. Хороші навички підготовки документів й досвід написання аналітичних звітів.
  • Самостійність, уміння працювати в команді, відповідальність, працелюбність і хороші комунікативні навички.
  • Вільне володіння українською та англійською мовою.
  • Реєстрація кандидата фізичною особою підприємцем 3 групи, без ПДВ з відповідними КВЕДами, або готовність до реєстрації буде перевагою.

 

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

ПР-менеджера (надавача послуг)

Географія проєкту: Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Вінницька, Волинська, Хмельницька та Дніпропетровська області.

Термін реалізації проекту: березень-вересень 2022 з можливим продовженням.

Зайнятість: повна.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ПР МЕНЕДЖЕРА:

  • Розробка та впровадження ПР та комунікаційного плану проєкту, координація його впровадження, відповідно до вимог організації, донорів та партнерів;
  • Інформаційний та медіа супровід проєкту;
  • Висвітлення інформації щодо діяльності проєкту в соціальних мережах;
  • Комунікація та підтримка зворотного зв`язку з мультидисциплінарними мобільними командами, з метою інформування громадськість про хід проекту, усунення поточних проблем або уточнення інформації пов`язаної з імплементацією проекту;
  • Адміністрування та ведення сторінок мобільних бригад чи проєкту у соціальних мережах;
  • Планування та організація заходів в рамках проєкту;
  • Підготовка прес-релізів, прес-анонсів, новин;
  • Підготовка інформаційних матеріалів в рамках проєкту та їх погодження з колегами із Комунікаційного відділу ЮНІСЕФ;
  • Супровід розміщення у ЗМІ інформації про діяльність проєкту;
  • Співпраця з місцевими органами влади щодо розміщення актуальної інформації щодо діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги та актуальних корисних матеріалів щодо запобігання та протидії ґендерно зумовленому, в тому числі домашньому насильству та насильству по відношенню до дітей;
  • Робота з підрядниками для реалізації комунікаційних завдань/заходів;
  • Перевірка відповідності комунікаційних продуктів та окремих повідомлень вимогам донора та погодження з ним;
  • Консолідація розроблених та виготовлених матеріалів за період реалізації проєкту;
  • Підтримка комунікації з колегами із Комунікаційного відділу ЮНІСЕФ для обговорення прогресу проекту та необхідної допомоги;
  • Консолідація і збір найкращих практик мобільних бригад соціально-психологічної допомоги;
  • Підготовка щомісячних звітів для донора та УФГЗ, її засновника.

 Вимоги до кандидатів:

  • Вища освіта (рівень магістра/бакалавра) у відповідних сферах (журналістика/PR, гуманітарні науки);
  • Бездоганна письмова та усна українська мова;
  • Відмінне володіння письмовою та усною англійською мовою (рівень Advanced або Proficient)
  • Досвід роботи на посаді журналіста, прес-секретаря, SMM-менеджера або схожих професій;
  • Досвід планування та проведення прес подій;
  • Вміння працювати із корпоративними та приватними сторінками в соціальних мережах; графічними фоторедакторами;
  • Вміння налагоджувати комунікацію, готувати та презентувати інформацію, формулювати меседжі;
  • Комп’ютерна грамотність: MS Office, пошукові системи, соціальні мережі;
  • Ініціативність, відповідальність, пунктуальність, акуратність;
  • Комунікабельність та здатність швидко приймати рішення;
  • Вміння працювати в команді;
  • Вітається обізнаність щодо соціальної тематики: попередження насильства щодо жінок та домашнього насильства, ВПО, профілактика ВІЛ, робота з молоддю в конфлікті з законом.
  • Контакти із всеукраїнськими, київськими та регіональними ЗМІ буде перевагою.
  • Реєстрація кандидата фізичною особою підприємцем 3 групи, без ПДВ з відповідними КВЕДами, або готовність до реєстрації буде перевагою.

 

Технічне завдання Супервізора (надавача послуг) та графік проведення супервізій для мультидисциплінарних мобільних команд з надання допомоги особам, постраждалим від воєнних дій в Україні

Географія проєкту: Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Вінницька, Волинська, Хмельницька та Дніпропетровська області.

Головна мета проведення супервізій – вдосконалення професійної компетентності спеціалістів, які надають консультаційні, соціальні, психологічні, правові, медичні послуги особам, постраждалим від воєнних дій в Україні; вміння спеціалістів акцентувати увагу на меті своєї роботи, формувати системні підходи до стратегії та тактиці консультувань; вміння планувати та прогнозувати ефект консультування, а також усвідомлювати власні помилки та коректувати індивідуальні плани корекції поведінки клієнтів.

Клієнти мультидисциплінарних команд: діти, батьки, опікуни, сім`ї.

Основні завдання проведення супервізій:

  • Професійне зростання та підвищення професійної компетентності спеціалістів мультидисциплінарних мобільних команд, які надають консультаційні, соціальні, психологічні, правові, медичні послуги дітям, батькам, опікунам, сім`ям, постраждалим від воєнних дій в Україні в 11 областях.
  • Надання професійної допомоги спеціалістам мультидисциплінарних мобільних команд з метою підвищення якості їхньої роботи та профілактики емоційного вигорання.
  • Набуття вміння аналізувати найбільш типові помилки та складності, з якими стикаються спеціалісти в процесі консультування, розвиток здатності до рефлексії та самоспостереженню.
  • Розвиток у спеціалістів прагнення до самовдосконалення, систематичного професійного зростання на усіх етапах становлення фахівця, формування установки на пріоритет якості наданих послуг.

В ході проведення супервізій взаємодія супервізора та мультидисциплінарної мобільної команди буде спрямована на:

  • аналіз кваліфікаційного та психологічного стану спеціаліста з подальшим визначенням сильних сторін;
  • складання алгоритму взаємодії, проведення корекційної роботи психолога із особою, постраждалою від воєнних дій в Україні;
  • надання спеціалісту психологічного інструментарію підтримки для осіб, які постраждали від воєнних дій в Україні;
  • надання діагностичного та корекційного інструментарію для практичної роботи мультидисциплінарної мобільної команди;
  • аналіз наданих психологічних послуг та динаміки корекції клієнта через домашні завдання для спеціалістів мультидисциплінарних мобільних команд;
  • адаптування спеціалістів до надання послуг в екстренному режимі;
  • консультування щодо проведення он-лайн та телефонних консультацій в умовах воєнних дій;
  • методи самодопомоги та відновлення для спеціалістів мультидисциплінарних мобільних команд;
  • тощо.

Всі мультидисциплінарні мобільні команди будуть вести папки, виконувати завдання, які будуть отримувати від супервізора. Наприкінці звітного періоду папки будуть здані супервізору із  матеріалом щодо ведення випадків, динаміки цих випадків, тестами, виконаними рекомендаціями тощо.

За результатами проведення супервізій спеціалісти мультидисциплінарних мобільних команд будуть:

Знати:

  • Організаційні принципи роботи психолога в консультуванні;
  • Загальні та специфічні цілі та методи консультування осіб, які постраждали від воєнних дій в Україні;
  • Основні стратегії психопрофілактики, реабілітації, психотерапії усіх вікових категорій.

Вміти:

  • Самостійно сформулювати практичні задачі;
  • Використовувати різні методи психотерапії та психологічного консультування у роботі з індивідом, родиною;
  • Самостійно планувати та проводити консультування по оцінці динаміки особистості в консультативному процесі;
  • Пред’являти випадок для супервізії та клінічного обговорення;
  • Досліджувати та аналізувати індивідуальну ситуацію професійного розвитку психолога-консультанта.

Володіти:

  • Основними прийомами клінічно-психологічної діагностики (клінічне інтерв’ю, проективні методи, опитувальники) для оцінки ефектів та ефективності консультування;
  • Способами вдосконалення системи саморегуляції та попередження синдрому професійного вигорання консультанта;
  • Прийомами психотерапевтичної роботи та психологічного супроводу осіб, які стали жертвою насильства, знаходяться в ситеуаціяї стресу;
  • Основними методами індивідуальної, групової психокорекції.

Щодо форми проведення супервізій.

Пропонується проведення супервізії в режимі онлайн, оскільки всі поставлені завдання можуть бути виконані в даному режимі з одного боку, з іншого – економиться дуже великий ресурс на організацію виїзду супервізора, організацію мобільною командою міста проведення супервізії в даній місцевості, час витрачений на добирання тощо.

Період проведення супервізій: квітень-вересень 2022 року.

Кількість планових супервізійних консультацій в період квітень – вересень 2022 року для 50 мобільних команд – 600 супервізій, по 100 супервізій в місяць ( дві двогодинні супервізіі для кожної з 50 мультидисциплінарних мобільних команд в місяць).

Тривалість 1 супервізійної консультації  – 2 години.

Учасники програми – 200 надавачів послуг, які задіяні до надання послуг 50  мультидисциплінарними мобільними командами.

Надавачем супервізійних послуг буде забезпечено наступний зміст та адміністрування процесу організації та проведення супервізій:

  1. Супервізійні онлайн консультування: 600 групових двогодинних консультувань тривалістю 1200 годин.
  2. Онлайн підтримка мобільних команд: Viber, Mail, SMS безкоштовно.
  3. Повне адміністрування процесу організацій та проведення супервізій, в т.ч.:
  • Складання планів та графіків супервізійних консультацій;
  • Сповіщення мобільних команд та контроль за отриманням ними інформації;
  • Ведення документації.
  1. Звітність: підготовка щомісячних звітів про проведені супервізії для керівництва УФГЗ та донорів, партнерів, розробка рекомендацій для покращення роботи спеціалістів мобільних команд, участь в робочих зустрічах з керівництвом та персоналом проекту – мінімум 1 зустріч в місяць.

Оплата послуг здійснюється відповідно до підписаного Договору з надавачем послуг, кожного місяця після підписання Акту виконаних робіт та Звіту про виконані роботи та включає в себе оподаткування.

Загальні умови участі у конкурсі: 

До участі в конкурсі запрошуються надавачі послуг, які відповідають зазначеним вимогам.

Вимоги до форми конкурсної пропозиції (має включати наступні пункти):

  • Інформація про надавача послуг та його досвід роботи, включаючи CV виконавця.
  • Пропозиція щодо ціни послуги.

Надсилайте Ваші СV та пропозиції до 15 березня 2022 на адресу halyna.skipalska@healthright.org

 

 

Add your Comment

uk