МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду асистента проєкту

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду асистента проєкту

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду асистента проєкту із забезпечення роботи мультидисциплінарних мобільних команд, в рамках реалізації проєкту «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», за фінансової підтримки ЮНІСЕФ.

Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проєкт:

Інтенсивна ескалація збройного насильства після бойових дій, розпочатих 24 лютого 2022 року, призвела до жахливої гуманітарної кризи. Ця остання ескалація є ринковою через масове переміщення населення по всій країні та в сусідні країни та зростаючу кількість причин. Конфлікт впливає на всі виміри життя: перешкоджає доступу до основних послуг, порушує економічну діяльність та засоби до існування та руйнує найважливіші громадські інфраструктура – у тому числі школи, лікарні, мости, водопостачання та каналізація, а також житлові будинки. Конфлікт є кризою для дітей, ризики для їхнього життя та добробуту щодня зростають.

Постійні бойові атаки збройними силами Російської Федерації  на цивільне населення та цивільну інфраструктуру та відсутність безпечних проходів створюють спіральні ризики захисту та становлять серйозну загрозу життю тисяч мирних жителів, які намагаються втекти від бойових дій. Підвищені ризики безпеки, руйнування мостів і доріг, а також відсутність ресурсів або інформації про те, де знайти безпеку та житло, є додатковими перешкодами для безпечного пересування. Жінки та діти, люди з обмеженими можливостями та/або серйозними медичними станами, а також люди похилого віку та групи меншин все частіше стикаються з перешкодами у доступі до найважливіших послуг, таких як транспорт, продукти харчування, ліки, психосоціальна підтримка та невідкладна медична допомога в постраждалих районах.

В березні 2022 року Українська фундація громадського здоров’я в співпраці з Дитячим фондом ООН в Україні (UNICEF) запустили  проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», який спрямований на гуманітарне реагування та  на підтримку людей у ​​західній та центральній частині України як у «приймаючих», так і в «переселенських» громадах. В рамках проєкту планується створити 50 мобільних команд в 11 регіонах України, які будуть надавати соціально-психологічну, правову, медичну допомогу дітям та сім’ям, які постраждали від війни, з особливим фокусом на вагітних жінок,  жінок із дітьми, дітей та підлітків.

Географія проєкту: Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Вінницька, Волинська, Хмельницька та Дніпротеровська області

Зайнятість: 8 год на день, 40 годин на тиждень.

Місце роботи: м. Ужгород (асистент) та м. Львів (асистент).

Термін реалізації проекту: березень-вересень 2022 з можливим продовженням.

Основні цілі: оперативний супровід та асистування координатору та виконавців проєкту для його ефективної реалізації та досягнення коротко та довгострокових цілей проєкту.

 Основні функції:

 1. Оперативна підтримка, зворотній зв’язок (листування, написання інструкцій роботи з МБ, уточнення, підтримка зворотнього зв’язку по усуненню проблемних питань) з 25 мультидисциплінарними мобільними командами.
 2. Оперативна підтримка та зворотній зв’язок з питань організації та розподілу гуманітарної допомоги для беніфіціарів відповідних мультидисциплінарних мобільних команд в рамках реалізації проєкту.
 3. Підготовка угод для надавачів соціально-психологічних послуг мультидисциплінарних мобільних команд. Перевірка, прийом, сортування, подання до підпису, розсилка, у разі надходження змін створення нових угод, внесення відповідних даних.
 1. Підготовка меморандумів щодо співпраці та реалізації проєкту в обраних регіонах та громадах.
 1. Моніторинг та прийом документів щодо нових надавачів послуг. Організація співбесід кандидатів в нові члени МБ. Формування пакету документів та подання їх до бухгалтерії.
 2. Збір та аналіз історій кейсів виявлених МБ та фото членів МБ, їх редакція, сортування та подання донору і для розміщення на сайтах.
 3. Формування, моніторинг та оновлення списків членів мобільних бригад та їх контактів.
 4. Розробка інструкцій щодо надання необхідного пакету послуг або інших процедур.
 5. Узагальнення та підготовки загальних звітів за результатами аналізу щоденного обліку роботи надавачів послуг мультидисциплінарних мобільних команд.
 6. Створення та ведення кодів надавачів послуг (членів) мультидисциплінарних мобільних команд в електронній базі даних.
 7. Організація та проведення моніторингових візитів до місць локацій мультидисциплінарних мобільних команд.
 8. Надсилання звітної інформації всім партнерам проєкту та мультидисциплінарним мобільним командам щодо їх діяльності, виявлення постраждалих від війни, випадків насильства, надання необхідного пакету послуг та реалізації проєкту.
 9. Перевірка, сортування та архівування отриманої конфіденційної інформації щодо клієнтів мультидисциплінарних мобільних команд.

 Інші функції: 

 1. Розміщення оголошень щодо заходів реалізації проєкту на web ресурси УФГЗ.
 1. Підготовка та написання листів з партнерами реалізації проєкту.
 2. Аналіз потреб мобільних бригад щодо інформаційних матеріалів та рекламної продукції.
 3. Моніторинг та редагування презентацій мобільних бригад.
 4. Виконання поточних задач координатора проєкту.

Звітування:

 1. Подання звітної інформації 5 W кластеру з питань захисту донору проєкту (щоквартально до 5 числа поточного місяця за звітний квартальний період).
 1. Збір та аналіз звітів щоденного обліку роботи МБ, графіків виїздів, журналу обліку нових клієнтів та інформованих згод клієнтів. Підготовка щомісячного звіту щодо діяльності МБ (щомісячно до 20 числа наступного місяця).

Вимоги:

 • вища освіта (рівень магістра/бакалавра) у відповідних сферах
 • відмінне володіння англійською мовою (рівень Advanced або Proficiency) є перевагою
 • мультизадачність та стресостійкість, ефективний таймменеджмент
 • досвід перекладу офіційних документів, програмних звітів, тощо
 • міжособистісні навички та вміння працювати в команді для досягнення організаційних цілей.

Резюме англійською мовою подавати на halyna.skipalska@healthright.org  до 03 квітня 2022 року.