МБФ «Українська фундація громадськго здоров’я» оголошує конкурс на заміщення посади регіонального координатора Запорізької області.

МБФ «Українська фундація громадськго здоров’я» оголошує конкурс на заміщення посади регіонального координатора Запорізької області.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» шукає Регіонального координатора у Запорізькій області.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ґендерно зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ:
Діяльність Регіонального координатора спрямована на реалізацію програм УФГЗ на сході України, спрямованих на забезпечення доступу жінок, в тому числі з вразливих груп населення, до послуг з профілактики та реагування на випадки насильства. Робота включає підготовку, організацію та координацію заходів; розбудову партнерських відносин з місцевою владою, поліцією, медіа, державними закладами, громадськими організаціями; представлення організації у місцевих заходах, участь в координаційних групах; збір необхідної адміністративної інформації з питань гендерної рівності та ситуації з гендерно обумовленим насильством; підготовку інформаційних, звітних та аналітичних матеріалів; здійснення візитів  в окремі населенні пункти та ОТГ з метою моніторингу виконання програм УФГЗ; та всебічне сприяння УФГЗ у реалізації програм на сході України.

 

Територія: підконтрольні Україні території Запорізька область, певні заходи будуть охоплювати національний рівень і інші області.

Вимоги до претендентів:                                                                                                               

 • Обов’язковий 3+ років досвід роботи в міжнародних чи українських організаціях (державних чи громадських) щодо управління проектами/програмами;
 • Наявний досвід та експертиза у питаннях, пов’язаних із гендерною рівністю та протидії гендерно обумовленому насильству;
 • Досвід побудови партнерських відносин з місцевою владою у Запорізькій області;
 • Досвід організації та проведення інформаційних заходів для населення, адвокаційних заходів для місцевої влади, тренінгів для поліції та інша дотична діяльність;
 • Вища освіта;
 • Хороші навички підготовки документів, інформаційних записок, аналітичних звітів для керівництва, донорів;
 • Самостійність, самоорганізованість, хороші усні та письмові комунікативні навички, відповідальність, працелюбність;
 • Бажано, англійська мова на робочому рівні;
 • Бажано, досвід роботи з розбудови потенціалу представників правоохоронних органів, зокрема з розробки та впровадження тренінгових програм;
 • Бажано, досвід взаємодії з МВС, Департаментом Національної поліції, представниками місцевої влади та правоохоронних органів на місцях;
 • Відповідна вища освіта, бажано у соціальній, медичній чи правовій сфері;
 • Управлінські навички;
 • Готовність до відряджень.

 

 

Основні функції:                                                                                                                             

 • Координація реалізації проектів на національному рівні, а також регіональному (в межах Запорізької обл), включаючи оформлення необхідних договорів і забезпечення ефективної реалізації заходів, в тому числі послуг, що надаються організаціями-партнерами.
 • Загальне керівництво і контроль над діяльністю проектів, включаючи навчання співробітників партнерських організацій, сприяння в створенні правового поля для реалізації проектів.
 • Участь в роботі групи при Міністерстві внутрішніх справ України, яка складається з представників державних установ та громадських організацій, а також жіночих груп, системи правосуддя, поліції та охорони здоров’я; координація розробки, затвердження та подальшого розповсюдження міжвідомчого протоколу.
 • Координація розробки (адаптації) і впровадження тренінгових програм з реагування та протидії насильству над жінками, в тому числі з особливим фокусом на наркозалежних жінках і дівчатах, з метою підвищення рівня інформованості фахівців, залучених до процесу раннього виявлення, пере направлення та надання послуг цільовій групі, а також їх можливості надавати ці послуги.
 • Методична і практична підтримка партнерських організацій, їх персоналу в ранньому виявленні, пере направленні і забезпеченні послугами жінок і дівчат, які пережили насильство, а також оцінки ефективності послуг, що надаються.
 • Розробка і впровадження системи оцінки реалізації проекту, а також контроль ефективності наданої партнерськими організаціями допомоги, в тому числі збір та аналіз даних, підготовка звітів з реалізації проектів для виконавчого директора УФГЗ, організації-засновника фонду і донорів, координація проведення оціночних досліджень.
 • Координація проведення дослідження щодо аналізу залежності між скоєним злочином, домашнім та насильством за ознакою статі, вживанням наркотичних речовин серед засуджених жінок.
 • Координація реалізації проекту з виконавчим директором УФГЗ, МВС, МСП, МОЗ, державними і недержавними партнерами на місцевому та національному рівні.
 • Здійснення бюджетного контролю виконання проектів.
 • Участь в пошуку додаткового фінансування для проектів УФГЗ і організації-засновника, допомога в розробці та написанні заявок для донорів.
 • Представлення проекту та інтересів УФГЗ і засновника фонду на регіональному та національному рівні, в партнерських організаціях, місцевих державних установах і НКО на міському та регіональному рівнях.

Термін дії проекту: листопад 2019 р. – грудень 2021 р.

Просимо надсилати свої резюме з супровідним листом до 30 жовтня 2019 р. на адресу Halyna.Skipalska@healthright.org  У супровідному листі вкажіть Вашу мотивацію, відповідний професійний досвід, очікуваний розмір винагороди.

 

Новини & Події

Читати всі

Пошук по сайту