МБФ «Українська фундація громадськго здоров’я» оголошує конкурс на заміщення посади регіонального координатора у Донецькій та Луганській області

МБФ «Українська фундація громадськго здоров’я» оголошує конкурс на заміщення посади регіонального координатора у Донецькій та Луганській області

Опис вакансії Регіонального координатора у Донецькій та Луганській області.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» шукає Регіонального координатора у Донецькій та Луганській області.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ґендерно зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

 ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ:
Діяльність Регіонального координатора спрямована на реалізацію програм УФГЗ на сході України (Донецька та Луганська області), спрямованих на забезпечення доступу жінок, в тому числі з вразливих груп населення, до послуг з профілактики та реагування на випадки насильства. Робота включає підготовку, організацію та координацію заходів; розбудову партнерських відносин з місцевою владою, поліцією, медіа, державними закладами, громадськими організаціями; представлення організації у місцевих заходах, участь в координаційних групах; збір необхідної адміністративної інформації з питань гендерної рівності та ситуації з гендерно обумовленим насильством; підготовку інформаційних, звітних та аналітичних матеріалів; здійснення візитів  в окремі населенні пункти та ОТГ з метою моніторингу виконання програм УФГЗ; та всебічне сприяння УФГЗ у реалізації програм на сході України.

Територія: підконтрольні Україні території у Донецькій та Луганській області, певні заходи будуть охоплювати національний рівень і інші області.

Вимоги до претендентів:                                                                                                           

 • Обов’язковий 3+ років досвід роботи в міжнародних чи українських організаціях (державних чи громадських) щодо управління проектами/програмами;
 • Наявний досвід та експертиза у питаннях, пов’язаних із гендерною рівністю та протидії гендерно обумовленому насильству;
 • Досвід побудови партнерських відносин з місцевою владою у у Донецькій та Луганській області;
 • Досвід організації та проведення інформаційних заходів для населення, адвокаційних заходів для місцевої влади, тренінгів для поліції та інша дотична діяльність;
 • Вища освіта;
 • Хороші навички підготовки документів, інформаційних записок, аналітичних звітів для керівництва, донорів;
 • Самостійність, самоорганізованість, хороші усні та письмові комунікативні навички, відповідальність, працелюбність;
 • Бажано, англійська мова на робочому рівні;
 • Бажано, досвід роботи з розбудови потенціалу представників правоохоронних органів, зокрема з розробки та впровадження тренінгових програм;
 • Бажано, досвід взаємодії з МВС, Департаментом Національної поліції, представниками місцевої влади та правоохоронних органів на місцях;
 • Відповідна вища освіта, бажано у соціальній, медичній чи правовій сфері;
 • Управлінські навички;
 • Готовність до відряджень у громади у Донецькій та Луганській області.

Основні функції:                                                                                                                         

 • Координація реалізації проектів на національному рівні, а також регіональному (в межах Донецької та Луганської обл.), включаючи оформлення необхідних договорів і забезпечення ефективної реалізації заходів, в тому числі послуг, що надаються організаціями-партнерами.
 • Загальне керівництво і контроль над діяльністю проектів, включаючи навчання співробітників партнерських організацій, сприяння в створенні правового поля для реалізації проектів.
 • Участь в роботі групи при Міністерстві внутрішніх справ України, яка складається з представників державних установ та громадських організацій, а також жіночих груп, системи правосуддя, поліції та охорони здоров’я; координація розробки, затвердження та подальшого розповсюдження міжвідомчого протоколу.
 • Координація розробки (адаптації) і впровадження тренінгових програм з реагування та протидії насильству над жінками, в тому числі з особливим фокусом на наркозалежних жінках і дівчатах, з метою підвищення рівня інформованості фахівців, залучених до процесу раннього виявлення, пере направлення та надання послуг цільовій групі, а також їх можливості надавати ці послуги.
 • Методична і практична підтримка партнерських організацій, їх персоналу в ранньому виявленні, пере направленні і забезпеченні послугами жінок і дівчат, які пережили насильство, а також оцінки ефективності послуг, що надаються.
 • Розробка і впровадження системи оцінки реалізації проекту, а також контроль ефективності наданої партнерськими організаціями допомоги, в тому числі збір та аналіз даних, підготовка звітів з реалізації проектів для виконавчого директора УФГЗ, організації-засновника фонду і донорів, координація проведення оціночних досліджень.
 • Координація проведення дослідження щодо аналізу залежності між скоєним злочином, домашнім та насильством за ознакою статі, вживанням наркотичних речовин серед засуджених жінок.
 • Координація реалізації проекту з виконавчим директором УФГЗ, а також партнерами в МВС, МСП, МОЗ, державними і недержавними партнерами на місцевому та національному рівні.
 • Участь в пошуку додаткового фінансування для проектів УФГЗ і організації-засновника, допомога в розробці та написанні заявок для донорів.
 • Представлення проекту та інтересів УФГЗ і засновника фонду на регіональному та національному рівні, в партнерських організаціях, місцевих державних установах і НКО на міському та регіональному рівнях.

Термін дії проекту: березень 2020 р. – грудень 2021 р.

Просимо надсилати свої резюме з супровідним листом до 14 березня 2020 р. на адресу julia.bosa@healthright.org  У супровідному листі вкажіть Вашу мотивацію, відповідний професійний досвід, очікуваний розмір винагороди.

 

Новини & Події

Читати всі

Пошук по сайту