Конкурсні торги на закупівлю послуг по організації та проведенню панельних дискусій у 4 містах України: Миколаєві, Вінниці, Харкові та Києві протягом серпня-вересня 2020 року.

Конкурсні торги на закупівлю послуг по організації та проведенню панельних дискусій у 4 містах України: Миколаєві, Вінниці, Харкові та Києві протягом серпня-вересня 2020 року.

Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров`я»  (далі – УФГЗ) оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг по організації та проведенню панельних дискусій у 4 містах України: Миколаєві, Вінниці, Харкові та Києві протягом серпня-вересня 2020 року.

 

Джерело фінансування – дана закупівля  здійснюється в проєкту  «Розвиток системи комплексної реабілітації постраждалих від катувань в місцях несвободи», що реалізовується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за фінансової підтримки МБФ «Відродження»

 

Технічне завдання для робіт та послуг

Назва Додаткова інформація
1 Матеріально-технічне забезпечення панельних дискусій  (логістично-адміністративний супровід) Послуги мають включати в себе:                                   1)пошук місця проведення зустрічі,

2)матеріально – технічне забезпечення заходів

3) Забезпечення проїзними документами учасників

4)організація кава-брейків дл учасників

5)Забезпечення канцтоварами та роздатковим матеріалом;

6) Забезпечення проживання тренерів

Та інші матеріально-технічні вимоги замовника

 

 

Термін надання послуг:

 

Друга половина серпня – перша половина вересня 2020 року

 

 

Очікуваний результат робіт та послуг та загальні вимоги

 

 

 

Обов’язкові технічні вимоги до  предмета закупівлі Документи, що підтверджують відповідність технічним вимогам
Надання послуг по всій території України Тендерна пропозиція
Відсоток комісійних/накладних витрат Постачальника за надання послуг повинен бути незмінним (окрім зміни у сторону зменшення) на весь термін дії договору Тендерна пропозиція
Відсоток знижок, які надаються на інші послуги повинен бути незмінним ( окрім у сторону збільшення) на весь термін дії договору Тендерна пропозиція
Термін дії договору до 31 грудня 2020 року з можливістю подовження за результатами співпраці та з правом перегляду умов договору за ініціативою Організатора тендеру Тендерна пропозиція

 

* Невідповідність  кваліфікаційним вимогам тендерної пропозиції учасника знижує рейтинг учасника тендеру або  призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Юридична та фізична-особа підприємець за законодавством України Реєстраційні документи:

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

 

Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:

 


Критерії оцінки[1] Документи, які підтверджують відповідність критерію
1.                     Вартість  послуг компанії ( відсоток комісійних/ накладних витрат Постачальника за надання послуг на весь термін дії договору) Тендерна пропозиція

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

  1. Учасники мають подавати пропозиції лише у електронному вигляді.
  2. Надані копії реєстраційних та інших документів мають бути розбірливими та якісними.
  3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
  4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 30 календарних днів.
  5. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція до розгляду не береться.
  6. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення та формі Тендерної пропозиції.

 

Термін подачі документів:

 

  1. Кінцевий термін подачі документів для участі у тендері – 12 серпня 2020 року до 18-00 за Київським часом.
  2. Переможцю тендерної закупівлі буде повідомлено про відбір його тендерної пропозиції шляхом електронної пошти чи телефонного дзвінка до 14 серпня 2020 року  до 18-00 за Київським часом*.

 

Додаткова інформація:

Причини відхилення заявок не повідомляються. Матеріали, подані на конкурс, не повертаються. Заявки, оформлені з порушенням зазначених вимог, розглядатися не будуть.

Документи слід надсилати на електронну пошту:  tetiana.alve@healthright.org

За додатковою інформацією прохання звертатися:

Телефон   +38(044)279-64-92

Контактна особа: Тетяна Альве