Конкурс щодо залучення експертів та консультантів в рамках реалізації проекту «Сприяння інтеграції послуг, орієнтованих на підлітків, в систему первинної медико-санітарної допомоги в рамках поточної реформи системи охорони здоров’я в Україні», фінансованого ЮНІСЕФ.

Конкурс щодо залучення експертів та консультантів в рамках реалізації проекту «Сприяння інтеграції послуг, орієнтованих на підлітків, в систему первинної медико-санітарної допомоги в рамках поточної реформи системи охорони здоров’я в Україні», фінансованого ЮНІСЕФ.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує набір експертів та консультантів в рамках проекту «Сприяння інтеграції послуг, орієнтованих на підлітків, в систему первинної медико-санітарної допомоги в рамках поточної реформи системи охорони здоров’я в Україні», фінансованого ЮНІСЕФ.

 

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. УФГЗ та «Право на здоров’я» з 2008 року запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ВІЛ серед жінок, дівчат та підлітків з вразливих груп; розробку та запровадження моделей комплексної допомоги, які включають соціальні та медичні послуги для ВІЛ-позитивних підлітків та молоді і підлітків та молоді груп високого ризику щодо інфікування ВІЛ.

 

Інформація про проект:

Проект реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.

Терміни реалізації проекту:  листопад 2017 – грудень 2018 (подовжено до січня 2019 року)

 

Мета проекту – підтримка Міністерства охорони здоров’я в інтеграції послуг, орієнтованих на підлітків, в систему первинної медико-санітарної допомоги для покращення підліткового здоров’я в Україні.

Основні завдання проекту:

 1. Технічна підтримка МОЗ щодо Координації Робочої групи МОЗ з питань здоров’я підлітків та сприяння розробці мінімального пакету послуг, орієнтованих на підлітків, а також ефективного механізму перенаправлення в обраних регіонах.
 2. Розбудова спроможності працівників системи первинної медико-санітарної допомоги двох проектних регіонів з надання послуг орієнтованих на потреби підлітків.
 3. Підвищення попиту на послуги, орієнтовані на підлітків, в двох проектних регіонах через залучення головних зацікавлених сторін з різних галузей, зокрема підлітків.

 

 

 

 

 

 

Технічні завдання для експертів та консультантів.

 

Експерт/координатор заходів проекту від МОЗ:

 • Координація заходів проекту від МОЗ;
 • Організація роботи Робочої групи МОЗ з питань здоров’я підлітків, виконання обов’язків «секретаря Робочої групи»;
 • Взаємодія з різними фахівцями МОЗ щодо питань проекту;
 • Організаційне забезпечення діяльності Робочої групи МОЗ, підготовка необхідних матеріалів та документів;
 • Участь в активностях проекту;
 • Підготовка дидактичних матеріалів для вчителів з предмету «Основи здоров’я», розділ «Загальні поняття про громадське здоров’я».
 • Участь у засіданнях різних Робочих груп, круглих столах, конференціях з питань, дотичних до теми проекту;

 

 

 Експерт/координатор з розробки, апробування та сприяння затвердженню основних протоколів щодо медичних послуг для підлітків (на національному та регіональному рівнях) від МОЗ:

 • Інформування проекту про нормативно-правові акти, які приймаються в ході медичної реформи.
 • Консультування членів Робочої групи МОЗ з питань здоров’я підлітків та пілотні регіони з питань реформи педіатричної служби та сімейної медицини, роз’яснення щодо новоприйнятих нормативно-правових актів МОЗ з питань діяльності сімейного лікаря,
 • Експертна оцінка аналізу законодавства щодо надання медичних послуг підліткам тощо.
 • Підготовка курсу «Репродуктивне здоров’я» для системи загальної середньої освіти та узгодження його із Міносвіти.
 • Участь в активностях проекту;
 • Участь в робочих нарадах, засіданнях проекту.

 

 

Експерти/консультанти з питань розробки керівництва з перенаправлення до медичних послуг для підлітків, з питань розробки навчальної програми:

 

 • За результатами пілотування підготувати зміни та доповнення до наказу МОЗ від 19.03.18 № 504 «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги» з питань поліпшення послуг для підлітків;
 • Обговорити підготовлені зміни із пілотними регіонами.
 • Участь в активностях проекту.
 • Участь у засіданнях Робочої групі МОЗ, інших нарадах та зустрічах.

 

 

 

 

Термін виконання  роботи: січень 2019

 

Для участі у конкурсі просимо подати резюме із викладеним досвідом роботи. Із кожним експертом буде проведена особиста співбесіда, за результатами якої буде визначено розмір оплати послуг.

 

 

Резюме надсилайте на електронну пошту halyna.skipalska@healthright.org  до 28 грудня 2018 року.