Конкурс щодо надання послуг з друку кишенькових матеріалів для поліцейського

Конкурс щодо надання послуг з друку кишенькових матеріалів для поліцейського

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс щодо надання послуг з друку кишенькових матеріалів для поліцейського щодо роботи з жінками з подвійною проблемою насильства та наркозалежності «Інформаційний довідник для працівника поліції при наданні допомоги жінкам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі та є наркозалежними», за фінансової підтримки МФ Відродження, під час реалізації проекту «Насильству немає виправдання: розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики».

 

 

Інформація про замовника:

 

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією HealthRightInternational (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та HealthRightInternational (Право на здоров’я) впроваджують проекти, спрямовані на протидію ґендерно зумовленому та домашньому насильству; розвиток місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

 

 

Мета тендеру:

 

Обрати підрядника, для  друку кишенькових матеріалів для поліцейського щодо роботи з жінками з подвійною проблемою насильства та наркозалежності «Інформаційний довідник для працівника поліції при наданні допомоги жінкам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі та є наркозалежними», форматом А5, Розмір: в складеному вигляді 148*210 мм, в розвороті 297*210 мм на крейдованому глянцевому папері, на 6 сторінках.

 

Кількість примірників:

 

2000 примірників.

 

 

Терміни реалізації:

 

З 16 грудня 2019 року по 20 січня 2020 року.

Терміни можуть бути змінені в процесі реалізації завдання, та обговорюються з переможцем закупівлі в момент підписання договору.

 

Завдання:

 

  • Надрукувати кишенькові матеріали форматом А5, Розмір: в складеному вигляді 148*210 мм, в розвороті 297*210 мм.
  • Верстка для друку буде надана замовником переможцю тендру.
  • Папір для друку – крейдований глянцевий папір.
  • Кількість сторінок – 6
  • Кількість примірників – 2000 шт.

 

Загальні умови участі у тендері:

 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, громадські організації які:

  • Мають успішний досвід у реалізації подібних проектів.
  • Офіційно зареєстровані та діють на території України.
  • Не є платниками ПДВ.

 

 

 

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

 

  • Інформація про постачальника (установчі документи, портфоліо компанії – за наявності)
  • Обґрунтований бюджет (в гривні).

 

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 12 грудня 2019 року на адресу: olha.luchynska@healthright.org

Контактна особа: Ольга Лучинська

(+38 067 220 28 99)