Конкурс на проведення дослідження «Аудит безпеки» в м.Торецьк та пгт.Новоайдар Луганська обл., та м. Соледар і м. Золоте Донецької обл.

Конкурс на проведення дослідження «Аудит безпеки» в м.Торецьк та пгт.Новоайдар Луганська обл., та м. Соледар і м. Золоте Донецької обл.

Технічне завдання

 

на проведення дослідження «Аудит безпеки»

в м.Торецьк та пгт.Новоайдар Луганська обл., та м. Соледар і м. Золоте Донецької обл.

 

Організація та проведення дослідження буде здійснюватися в рамках проекту «Сприяння безпеці громади та запобіганню гендерно обумовленому насильству у громадських місцях на сході Україні», який впроваджується Українською фундацією громадського здоров’я в рамках проектів Структури ООН Жінки  на сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН “Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління”, що фінансується Європейським Союзом.

 

Інформація про Замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ/СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

 

Інформація про проект:

Проект спрямований на мобілізацію жінок, дівчат, чоловіків та хлопців на рівні громад з метою просування шанобливих ненасильницьких відносин, забезпечення гендерної рівності, безпеки  жінок в громадських місцях та зміцнення потенціалу правоохоронних органів у запобіганні гендерно обумовленому насильству. Проект реалізується в трьох областях України (Донецька, Запорізька, Луганська), на рівні 29 окремих об’єднаних територіальних громад.

 

Період надання послуг:

З 20 липня 2020 року по 30 серпня 2020 року.

 

Послуги:

 1. Забезпечення дотримання етичних принципів дослідження з тем, пов’язаних з насильством над жінками, згідно керівництва ВООЗ https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/251759/9789241510189-eng.pdf?sequence=1.
 2. Розробка критерієв відбору учасників фокус-груп у м. Соледар, пгт. Новоайдар, м. Золоте, м. Торецьк.
 3. Проведення 8 фокус-груп у м. Соледар, пгт. Новоайдар, м. Золоте, м. Торецьку.
 4. Проведення 4 інструктажа з провеведення аудиту безпеки у м. Соледар, м. Новоайдар, пгт. Золоте, м. Торецьку.
 5. Обробка даних, підготовка до аналізу.
 6. Написання розділів про результати фокус груп, аудиту безпеки, висновки, рекомендації та мапа з небезпечними місцями для кожної громади. А також, інтегрування цих розділів у звіт за результатами онлайн анкетування щодо безпеки жінок та дівчат у кожній з 4-ох громад.
 7. Підготовка української версії аналітичного звіту, робота з коментарями замовника, узгодження із замовником.
 8. Розробка практичних рекомендацій місцевим органам влади, правоохоронцям та громаді щодо плану заходів з посилення безпеки в публічному просторі міста, де проводилось дослідження.
 9. Підготовка 4-х презентацій досліджень для Луганської та Донецької обл. в форматі слайдів.

 

Загальні вимоги для виконавця: 

До участі в дослідженні запрошуються постачальники послуг – фізичні особи-підприємці, які:

 1. Мають досвід організації  та проведення соціальних досліджень, не менше 5 років.
 2. Мають освіту з соціології, соціальної психології, або іншу дотичну.
 3. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
 4. Не є платниками ПДВ.

 

 

 

 УПРАВЛІННЯ ТА КООРДИНАЦІЯ

 

Роботою експерта керує координатор проєкту МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» Юлія Боса, яка погоджує всі заходи, передбачені цим технічним завданням, приймає та безпосередньо координує роботу експерта.

Просимо надсилати свої резюме з супровідним листом до 14 липня 2020 р. на адресу julia.bosa@healthright.org

У супровідному листі вкажіть, які подібні дослідження ви вже робили, відповідний професійний досвід, очікуваний розмір винагороди.

Контактна особа: Боса Юлія

(+38 067 214 18 42)