Денний центр і соцквартира потребують вашої підтримки

Денний центр і соцквартира потребують вашої підтримки

Кожного дня працівники HealthRight Денного центру в м. Києві самовіддано працюють, аби не лише допомогти, а й подарувати віру і впевненість у майбутньому тим, хто цього потребує – підліткам, молоді та жінкам, які зазнали насилля або ж опинились у скрутних умовах чи групі соціального ризику. 

Це клієнти без документів, чи без прописки в столиці, дехто живе з ВІЛ, чи досвідом наркозалежності, в конфлікті з законом.

Ось лише кілька послуг, які клієнти Денного центру, завдяки команді наших професіоналів, можуть отримати швидко, фахово й абсолютно безкоштовно:

  • консультації психолога, юриста та соціального працівника;
  • експрес-тестування на ВІЛ, гепатити В і С, сифіліс, вагітність і (за необхідності) перенаправлення у медичні установи;
  • надання безпечного житла (наприклад, в кризових центрах, притулках чи нашій соціальній квартирі);
  • допомога при влаштуванні на роботу.

Однак нині сам Денний центр потребує вашої допомоги у вигляді фінансової підтримки. Усе – через скорочення фінансування соціальних програм київського бюджету, завдяки якій наш центр існував у попередні роки. 

У 2020 році ми отримали від столиці 600 тисяч гривень. Цих грошей вистачило, аби в команді було 2 соцпрацівники, 2 психологи та один юрист. Небагато, але навіть з такою маленькою командою нам вдалося допомогти 657 особам, які опинились у надскладних життєвих обставинах. 

Цього року таке фінансування буде значно меншим, і без вашої допомоги наш Денний центр (який, без перебільшення, є унікальним, адже надає комплексні, багатопрофільні послуги) опиниться під загрозою існування, а, отже, ті, хто так потребує підтримки, не зможуть її отримати… 

Якщо ви маєте бажання і змогу допомогти продовжити роботу нашого Денного центру, то можете зробити це, переказавши кошти: 

  • на благодійний рахунок МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» UA663226690000026005302393996 в «Ощадбанку»;
  • через наш сайт http://www.healthright.org.ua/uk/

Зі свого боку ми гарантуємо прозоре використання ваших пожертв та готові будемо прозвітувати за кожну використану гривню.